Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srecnu Novu godinu svim clanovima i puno srece i uspeha u 2010 :ppozdrav:
 
HVALA MONTOYA! :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1262364662[/time]
_________________________________________________
bobocan je napisao(la):
znas sigurno imaju klaonicu curcic dragan i slavujka
Kako ne bi znao. Ja zivim jedno kilometar dalje, sa iste strane.
 
sretna nova godina , i svim ratarima rodna godina, pre nekoliko dana sam se ubacio u dopisku ,sav sretan da mogu da se malo podsetim odnosno da obnovim lekcije iz poljoprivrede jer silom prilika sam jos 89 otisao u inostranstvo. Inace sam iz feketica ,Nikola Novakovic (Jovanov) kroz nekoliko dana punim 50 godina , neradim ni blizu njiva mada ponekad kad su veci radovi izadem na njive i zamolim da se malo provozam traktorom da me zelja mine. Inace kod kuce je jos moj mezimac malo mladi od mene Zetor 50 super a kod brata MTZ 82 kojega on koristi kod sebe i starca. Nemojte zameriti sto nemogu sa vama iskustva da razmenim ,ali ako me nesto interesuje nadam se da cu naici na razumevanje.javascript:void(0)sad idem spavati ujutro moram na pos´ojavascript:void(0)
 
Evo da se i ja predstavim i poželim svim članovima foruma uspešnu 2010 god. Nisam direktno vezan za poljoprivredu al posedujem servis za dizel motore koji su u polj. mašinama.
 
Dobro vece vam svima na forumu.. Ja sam jedna devojka, upravo zavrsavam srednju skolu i potom odlazim...
Inace nemam bas veze sa poljoprivredom, ali sam obecala jednom slatkom decku da cu se zbog njega uclaniti u poljoforum :cvetic:... I evo me... A on ce se vec prepoznati
 
@ badgirl91

Pozdrav i dobro nam dosla :cvetic:

Reci nam ko je taj slatki decko da ga nagovorimo da te ubedi da ostanes sa nama. :cvetic:
 
@badgirl91 generacijo dobro nam dosla i ::svaka cast:: za decka kom si obecala da ces doci,napokon da nam dodje jos neka dama na forum.
Ugodan boravak na forumu zeli ti ekipa poljoinfo foruma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh