Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala na dobrodoslici.. Ja sam taacnije iz Kovina... Ali imam u Deliblatu kucu... tamo mi je stoka i sve masine :cao:
 
zdravo, ja sam Ervin iz Ruskog Sela kod Kikinde. Bavimo se ratarstvom(secerna repa, kukuruz, suncokret, strna zita itd), trenutno studiram, tako da mi je otac "glavi i odgovorni urednik" :cao:
obradjujemo oko 100ha
...od mehanizacije ima svega i svacega a najbitnije su torpedo 75, MTZ 82.1, Foton 404, rakovica,65, Ursus 1634 i naravno Zmaj 141
:ppozdrav:
 
Pozdrav za Zorana nisam neki strucnjak za koriscenje racunara ali evo sa koim masinama radim rakovica60 imt539 imt533 presa massey-ferguson sunce lifam sunce imt kosacica olt kosacica sip sejalica za kukuruz olt sejalica za zito olt plugovi lemind imt 756-755 tanjiraca 24 diska drljaca cetvorokrilna i trokrilna spartac imt prskalica morava rasturac dubriva slovenacki 500kg blace350kg prikolica imt kombajn bauh 2.20 kosa
 
juce sam se prijavio pa da se i ja ukratko predstavim.Zovem se Slobodan,imam 39god.iz Novog Beceja sam.Znaci lala original.Bavim se ratarstvom i stocarstvom{neznas gde je gore},al nemamo kud.Zavrsio sam srednju poljoprivrednu skolu u Zrenjaninu.Mogu da pruzim pomoc koga interesuje sve o LG hibridima. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
skoro sam se prijavio ida se predstavim. zovem se Jugoslav - Juga imam 40 god. iz Cuprije sam. iskljucivo ratarstvo je u opticaju. Zavrsio sam srednju polj. skolu u Svilajncu.
 
@goran_974
Hvala na pozdravu.Solidna mehanizacija,ima čime da se radi uz dobro održavanje.Kako ide sa naplatom obavljenih radova?Kod nas je to malo problematično jer ljudi nemaju para. :ppozdrav:
 
Farmer Bob je napisao(la):
juce sam se prijavio pa da se i ja ukratko predstavim.Zovem se Slobodan,imam 39god.iz Novog Beceja sam.Znaci lala original.Bavim se ratarstvom i stocarstvom{neznas gde je gore},al nemamo kud.Zavrsio sam srednju poljoprivrednu skolu u Zrenjaninu.Mogu da pruzim pomoc koga interesuje sve o LG hibridima. :ppozdrav: :ppozdrav:
valjda imas i prezime!
 
Za pocetak da pozelim sve najlepse svim clanovima, u NOVOJ GODINI. I da se predstavim, ja sam Nikola, za prijatelje Nidza ili Dzoni. Zivim u predgrađu Sombora koje se zove Bukovac. Imam 20 jutara svoje zemlje, i radim jos 30 u zakup. Imam IMT 565 i svu pratecu mehanizaciju, berac ZMAJ-223 kombaj ZMAJ-141... Mislim da je ovo dosta za pocetak. Ako nekog jos nesto zanima neka slobodno pita. :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh