Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Поздрав свима. Нови сам члан, из околине Смедерева, село Радинац. Бавим се ратарством на око 10 ха. Углавном сву производњу продам преко това свиња и пилића.
По занимању сам електро инжињер али од 1999. год. бавим се само пољопривредом.
 
Pozdrav svima ja sam noviclan, iz okoline Pozarevca selo Kobilje. Bavimse pemanentno ratarstvom, na povrsini od 70ha. Dugo sam iz pozadine pratio ovaj sajt i odlucio da vamse pridruzim, mislim da se ovde mogu mnoge pametne stvari procitati i nauciti . Nadamse da cemose lepo druziti i razmenjivati lepa i ruzna iskustva.
 
I ovdje se treba predstaviti..hehe, nema veze ako netreba....evo još jednom, moje ime je Nikolina, ali svi me zovu Nina, pa možete i vi! Imam 16 godina, živim na selu u Baranji u preljepoj Hrvatskoj, imamo punoo zemlje koju radi moj tata, ja se bavim ljepšim poslom,a to je konjima bez kojih nemogu živiti, naime imam 6 lipicanaca uskoro i sedam, jedno treba se oždrjebiti svaki dan sada....jedva čeak, na ovaj sam forum došla čisto informativno, da se malo više uputim u ljepote poljoprivrede... :D
 
zdravo ja sam Goran iz Pankova kod Petrovca na Mlavi pocetnik sam u stocarstvu za sada imam dvadesetak ovaca rase vitemberg do sada sam radio usluzno poljoprivredne radove i svojih 7h
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh