Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim novim i starim clanovima. :ppozdrav:


@galic

Samo pazi na naseg clana Lija da ga ne zgazis sa brodom, koji je lociran *Lokacija: Grad na jednoj rijeci*
 
postovanje
ja sam novi clan i imam nekoliko pitanja pa ako neko moze da mi malo pomogne bio bih zahvalan
kupio sam dva mala plastenika po 50 m2 i imam zelju da krenem sa prozvodnjom prvo malo za sebe dok se ne naucim pa onda ko zna...
volio bi da sadim papriku i paradajz al neznam nista oko toga pa ako neko moze da mi da par savjeta oko toga:haha::haha::haha:?
za papriku koliki razmak da pravim i po koliko struka da sadim i isto tako za paradajz:haha:?
unaprijed hvala i pozdrav svima
 
Dobro dosao Adolino. :ppozdrav:Sto se tiče povrća i plastenika, imaš posebne teme o tome, prošvljaj malo i upoznaj se sa forumom.Srećno sa novim biznisom :ppozdrav:
 
Pozdrav,

Ja sam Nemanja iz Bezdana i bavim se proizvodnjom ambalaze od PET-a i PS-a

Nadam se da cemo saradjivati :ppozdrav:
 
Zdravo svima,zovem se Dejan i zivim u Leskovcu.Radim u jednoj firmi ali sam jako nezadovoljan,a imam jednog kolegu koji je sa sela pa planiramo nesto ortacki ali ozbiljno da pocnemo raditi i ulagati kako se kaze da pokusamo da "zagazdimo" znamo da treba jaka i velika volja i zelja ali mi toga imamo,planirali smo da krenemo govedarstvom ali on smatra da cemo ipak pare brze "okrenuti" svinjarstvom i da je za pocetak to bolje,pa se ja slazem snjim kao iskusnijim,
poz za sve
 
Sad malko i JAAAAAA
dugo sam posmatrao kao gost i dobri ste skroz, imate volje i znate da Nas iste muke muce, pa od sad sam sa Vama i svima koji slave slavu danas nek je sa srecom i 100god da slave :ppozdrav:
 
Pozdrav svim novoregistrovanim članovima, što nas je više to će svako od nas imati više koristi. Drago mi je da vam se sviđa ovaj forum. :cao:
 
Boris Radun iz Backe Palanke. Bavim se proizvodnjom tovnih pilica.Mozemo komentarisati na temu Udruzenje zivinara.Hvala.
 
Dobro nam dosle novajlije,sto nas ja vise bice vise ::prica::
Naravno pozdrav i starim clanovima
 
Pozdrav,
Ja sam Boris iz Prnjavora,Republika Srpska.Bavim se vocarstvom.Za sada je to kruska a u dogledno vrijeme se nadam i prosirenju.Nadam se da cemo se lijepo druziti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh