Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim novim clanovima, drago mi je da nas je sve vise svakim danom. Lep prikaz da se mozemo i sami okupiti, bez pomoci drzavne administracije. Ionako samo smetaju :ppozdrav:
 
pozdrav svima ja sam stevan iz okoline nisa igrom slucaja od pre par godina poceo sam da se bavim poljoprivredom,mogu vam reci da se bas lepo osecam od kako sam time poceo da se bavim,to mi je za sad hobi, mislim nemam neku zaradu na tome al nije sve u novcu,ovde sam da bi upotpunio svoje zannje iz poljoprivrede
 
Zdravo Borko zemljače!Ja sam Sale-26 godina,takođe okolina Jagodine(vrlo blizu).Bavim se poljoprivredom od kada znam za sebe.Koliko zemlje radiš?Šta voziš? :D
 
Pozdrav svima, već duže vreme čitam forum, ali se nisam predstavio.
Živim u okoloni Kraljeva i bavim se samo poljoprivredom. Obrađujem oko 10ha zemlje, što svoje, što u zakup. Imam 6 muznih krava, 3 junice, 2 bika i nešto teladi. Pored toga imam i 5 krmača, 7 nazimica, 2 nerasta i nešto prasadi. Imam i 4 kokoške, jednog pulina i jednu seosku mačku. Od mehanizacije imam traktor štore 504, prikolicu (jednoosovinku 4t), cisternu Majevica 3,2t, jednobrazdni i dvobrazdni plug, laku drljaču, silo kombajn SIP SK80, samomutovarnu prikolicu (koju trenutno sređujem), rotacionu kosačicu FAR 1,6m, prskalicu (Agromehanika 400l), rasturač i skupljač sena. Imam i motokultivator Labin Progres 8ks. i
 
Lepo, lepo! To se ceni! Predstavljanja su za 5 i svima zelim srdacnu dobrodoslicu! :D :cao: :cao: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh