Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,red je da se i ja predstavim:zovem se Ivan,iz Beceja sam,zavrsio sam tehnicku skolu i u poljoprivredi sam od kad znam za sebe(cukundeda.............otac,brat i ja).Trenutno obradjujemo 200+ ha zemlje. Od kultura sejem psenicu,jecam,kukuruz,soju,suncokret,pastrnak.Forum je super za sve: sa iskustvom i bez njega. Pozdrav svima :cao:
 
Pozdrav svima. Ja sam Aca, zivim u Lazarevcu. Na forum sam slucajno "naleteo" trazeci neke inforamacije o vocarstvu, konkretno sljivi. Ne bavim se poljoprivredom, mada su i moji odavno batalili to jer ovde kod nas zbog prosirenja Rudarskog Basena Kolubara ima malo obradivih povrsina tako da smo mi sa nekdasnjih 15-ak i vise hektara (koliko ja pamtim da smo imali, mada bila je i posle rata neka Agrarna reforma na koju je moja pokojna baba kukala do kraja svog zivota) koliko smo imali u oblizenjm selu "spali" na 2.5 i to uglavnom oko kuce (sume, vocnjak, okucnica i jedna njiva od oko 1ha).
Nadam se da cu ovde nace odgovore na pitanja koja me "muce"
 
Goran iz Sombora.Radimo oko 60kj. zemlje i sijemo od svega po malo_Od masina uglavnom staro gvozdje. ::namigivanje::
 
Red je da se i ja predstavim. Zovem se Milan, iz Beceja sam. Zemljoradnja mi je osnovno i jedino zanimanje, zajedno samnom zemlju obradjuje i moj mladji brat.
Pozdrav za sve forumase.... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh