Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav i od mene... Dobar ti taj IMT 355 :cao: :haha:
 
Pozdrav iz susne Semberije.Nece nas kisa pa to ti je.Kakvo je stanje kod vas ima li gdje kise u okolini Bijeljine?
 
isti onaj sasa22,ugino mi komp pa smo malo menjali a nisam bas skonto kako da se vratim na staro pa ressih ovako.
pozdrav
 
Pozdrav svima...Ja sam Marko iz okoline Zrenjanina...Radim oko 400 jutara zemlje,a sejem kukuruz suncokret,zito i pasulja 20 jutara...Eto toliko o mom predstavljanju :cao:
 
Red je i ja da se predstavim. Penzionisani odgajivac sampinjona, Posle desetak godina bavljenja gajenja sampinjona zbog bplesti sam prestao da se bavim tim poslom, teski su briketi a Dr. mi je zabranio teke fizicke poslove i sta ces moras na odmor. Svoje iskustvo o gajenju sampinjona rado cu podeliti sa onima koje to interesuje i zele da se bave stim. Sada sam presao na lakse radno mesto i postao sam kunicar pocetnik.

Pozdrav svima na forumu.
 
Pozdrav iz Bijeljine Republika Srbska tek sam poceo da se bavim vocarstvom i vidio sam da se dosta moze procitati i naravno nauciti na ovom forumu o svemu sto me interesuje vezano za vocarstvo a bogami i za ostale grane poljoprivrede Samo tako nastavite
 
Pozdrav svima, već duže vreme pratim ovaj forum pa da se i ja prestavim
Zovem se Željko okolona Bačke Topole radim 15kj zemlje :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh