Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo ja sam Encho,davno se učlanih ali se nikad ne predstavi niti bilo šta upita,nalazim se u srednjoj bosni imam traktor Zetor 4718 od prošle godine,do tada nikada nisam imao traktor,nešto priključaka malo zemlje,bavim se poljoprivredom pored svega ostalog a imam namjeru da uzgajam i po par komada junadi pa da vidim vaša iskustva i prijedloge ovdje.Toliko za sada, Hvala.
 
@encho

Dobro došao na forum, sigurno ćeš naći ovde zanimljivih stvarčica za pročitati. :cao: :ppozdrav:
 
evo konacno da se predstavim.
Ljuboslav Tir student masinstva u Bratislavi u Slovackoj. Inace sam iz Pivnica otac se bavi poljoprivredom tako da se i ja dosta razumem u to. Kuci idem kad je neka sezona da mu malo pomognem. Radimo oko 60 jutara zemlje svoje plus sto radimo dosta usluga. Od mechanizacije imamo IMT 539, IMT 565, MTZ 820, ZMAJ 142, sempeter dvoredni berac EKO, itd.

Clan sam poljoinfo foruma vec duze vreme ali nikako da se predstavim.

pozdrav
 
Dobro došao ljuboslave na naš skromni forum, šta ima u Slovačkoj. Da li u Evropskoj uniji seljacima teče med i mleko. :cao:
 
pozdrav svima.Planiram da se bavim govedarstvom i trenutno prikupljam informacije.dali postoji neko ko bi mogao da me uputi gdje cu naci objasnjenja za gradju stale,za bolju funkcionalnost same i sve ostalo,,,,,
 
Pozdrav svima
Pa i ja u par reči o sebi ja se zovem Zoltan i sa tastom radimo negde oko 60 jutara zemlje ja što stignem pored posla inače po struci sam električar ali ni mašinstvo mi nije strano pored ovog se bavim još svinjarstvom 12-ak godina (8-12 krmača) .Nedavno sam naišao na ovaj forum i svaka čast onome ko se dosetio samo napred . Puno dobrih stvari i vesti i diskusija , a i ja ću da podelim neka moja iskustva pa možda nekom i dobro dođe ...
Pozdrav Zoltan
 
POZDRAV svima ja sam nino iz okoline jagodine ucekujem puno informacija sa ovog foruma u vezi nase poljoprivrede i
punu razmenu informacija na svim nivoima.
 
uros veljic je napisao(la):
pozdrav svima.Planiram da se bavim govedarstvom i trenutno prikupljam informacije.dali postoji neko ko bi mogao da me uputi gdje cu naci objasnjenja za gradju stale,za bolju funkcionalnost same i sve ostalo,,,,,

Prvo pročitaj sve u grupi govedarstvo, na neka tvoja pitanja ima tamo sigurno odgovor. A za ostalo pitaj slobodno.
 
Pozdrav svima zovem se Dragan zivim u Jagodnjaku blizina Belog Manastira, bavim se poljoprivredom nekih 10 godina, obrađujem 65 ha zemlje uglavnom pšenica, kukuruz, secerna repa i soja. Od strojeva imam Torpedo 90, IMT 540 i Zmaj 141 te sve ostale prikljucke potrebne kako za obradu tako i za sjetvu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh