Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
branko je napisao(la):
biljana&dragan je napisao(la):
@milence , @karalic , pa mi možemo da napravimo susret uz "Skadarlija-sendvič" :haha:
To bi nam nekako bilo u sredini , da niko ne pešači puno :cao:
Izvini a gde je to?
E,Branko , Branko , sad si me razočarao.
Izgleda da treba da se vratimo u srednju školu :haha:
To ti je u Skadarliji i čuveni gulaš u lepinji . Inače tu pekaru drži Čarlijev brat , a Čarli ti je onaj lik što ima pekaru pored bioskopa Balkan i ima najbolje kifle u Bgd.
Kad dodješ u Beograd javi se , pa vodim na kifle i "skadarlija-sendvič" :cao:
 
Pozdrav za nove clanove, nema veze odakle dolaze, vazno je gde su dosli. Ja licno mislim da na selu lezi spas, ma sloboda ljudi,a sve manje asvalta......pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :bravo: :bravo:
 
Ne verujem koliko vas je iz Skadarlije! Kao da sam se vratio u osnovnu školu (Đuro Đaković) ::namigivanje::

Hvala Vam svima na dobrodošlici! Posebno se zahvaljujem biljani&draganu na lepim rečima!

Što se para na selu tiče, jasno je da ih tamo ima malo, ali... Nema ih puno ni u gradu, ali u gradu ima vrlo malo ili nimalo slobode, što sa selom (uz bašticu i sl) svakako nije slučaj. Ali dobro, to je već za neku drugu temu...

Javiću se svima na PP malo kasnije (sad sam u gužvi). Ne bi me čudilo da se sa nekima i poznajem :)
 
Očigledno treba da organizujemo neko druženje u Skadarliji.

@Dragane

Ja znam roštilje samo koji su bliži "Tesli". ::namigivanje::
 
branko je napisao(la):
Očigledno treba da organizujemo neko druženje u Skadarliji.

@Dragane

Ja znam roštilje samo koji su bliži "Tesli". ::namigivanje::
Ma nisam ni sumnjao Batice . Šta da tražiš dalje , kad je "Verona" bila na 2 koraka. I ja sam "visio" tamo , a sad ne znam ni da li još postoji.
Inače admini moji dragi , možda treba srediti da ove postove ne čitaju članovi mladji od 18 , da ne kvarimo decu , a i posle će nam biti teško da ih lažemo kako smo mi bili zlatni u odnosu na njih :haha:
Pozdrav svim novim članovima.Postade ovo dobar ex-jugoslovenski forum , a bogme i internacionalni , beše li da ima članova iz Austrije , a čini mi se i iz Švajcarske (ili tripujem) :ppozdrav:
 
ja sam jakov iz okoline banjaluke , zbog nase teske zemlje prinudjen sam na tri traktora:zetor7245, ursusc-355 i imt355 djelatnost usluzna i ratarstvo stocarstvo pola pola
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh