Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A evo i mene medju vama.
Iz Kragujevca sam, to se i vidi jel, u okolini istog imam vocnjak sa sljivama i pokusavam da se bavim vocarstvom. Mada planiram da nesto i zaradim od toga, jos uvek su samo zadovoljsto i po neki problem. .. ali o tome cu vam pricati kasnije. Za pocetak inetesuje me nesto u vezi analize zemlje i to cu postaviti kao novu temu u delu vocnjak i radovi u njemu, pa ako neko zna nesto o tome a ne mrzi ga da poseti pomenutu temu bicu mu zahvalan. Da ne rekoh na pocetku, zovite me Laki!
 
Poz...ja sam iz Valjeva i kao vecina pp svastarim,ali nema vajde.Posedujem dva traktora R65 `91 god. i mf 35 iz 64god.
na koji sam jako zadovoljan.Ali od pre neki dan imam problem sa ac pumpom.Ima li gde da se kupi za mf-a,posto nije ista kao kod imt-a,rakovice?
Unapred hvala!
 
Pozdrav svima, ja sam Mirko, imam završenu srednju mašinsku i saobraćajnu mašinovođa dizel lokomotiva. Obrađujem 10ha zemlje i gajim krave, trenutno samo 5 komada. Imam traktor MHF(MF) TEY 20 iz 1956g. potpuno ispravan, fergusonov plug, drljaču, kosačicu nepoznate marke, dvoosovinsku prikolicu(špediter)...inače popravljam elektro instalacije na IMT traktorima, poznajem i mehaniku .kupio sam i IMT 539 4wd na kredit, nikako da stigne sad će 3 meseca.
 
Dobro došli, svi novi članovi.
Mirko Markoviću, svaka čast na predstavljanju.
Kratko i jasno.
 
slavonac je napisao(la):
pozdrav i tebi Mirko :ppozdrav:
koje dizelke voziš-ja sam mehaničar na lokomotivama u Vinkovcima
malo sam vozio dizelke serije 661,666 i 641 posle sam presao u elektro tehničku službu na teške motorne drezine
 
mirko_markovic67 je napisao(la):
Pozdrav svima, ja sam Mirko, imam završenu srednju mašinsku i saobraćajnu mašinovođa dizel lokomotiva. Obrađujem 10ha zemlje i gajim krave, trenutno samo 5 komada. Imam traktor MHF(MF) TEY 20 iz 1956g. potpuno ispravan, fergusonov plug, drljaču, kosačicu nepoznate marke, dvoosovinsku prikolicu(špediter)...inače popravljam elektro instalacije na IMT traktorima, poznajem i mehaniku .kupio sam i IMT 539 4wd na kredit, nikako da stigne sad će 3 meseca.
dobro nam dosao :D :ppozdrav:
 
Pozdrav svima,zovem se Marko iz okoline Krusevca sam. Poljoprivredom se bavim iz hobija obradjujem oko 6 hektara najvise psenica i kukuruz.Posedujem traktor mf 35 sa motorom od 558, do nedavno i imt 577 i ostale osnovne masine za obradu.Inace sam automehanicar i pored poljoprivrede bavim se odrzavanjem gradjevinskih i nesto manje poljoprivrednih masina :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Evo da se i ja predstavim ime i prezime već ima, poljoprivredom se bavim samo kao dopunsko - hobi -zanimanje na oko 30 ari , voće 80 stabala , 10 godina i mladje lični kalemovi , plaastenik 5*20m i 20-ak košnica pčela, lokacija Ribariće kod N. Pazara. Zagovornik " hrana bez hemije ".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh