Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svima ja sam Dusan, upravo sam se registrovao, zanima me regresiranje vestackog djubriva za jesenju setvu da li je ta ponudjena cena ona koju placamo ili se na tu cenu skida 10000din/toni
Post je spojen: [time]1250141262[/time]
_________________________________________________
Zvao sam berzu, dali su mi cenu za 3x15 25000,00din, od toga se skida 10000,00 ili kako?, da li je neko upucun u proceduru?
 
zdravo se vikam zoran .od kumanovo sam .inaku pomalce se zanimavam so zemjodelie i so stocarstvo potocno so kravi .
 
32 godine + žena + troje dece + mali stan + kancelarijski posao u našem najvećem gradu... Dovoljno razloga da počnemo da razmišljamo o bekstvu na selo :cool:

Forum pratim već neko vreme, pa rekoh mogao bi i da se registrujem... Naravno, još uvek nemam ništa pametno da kažem, ali rekoh možda postavim neko pitanje...

Pozdrav svima!
 
dobro nam dosao,na selu je svakako spas i za taj tvoj stancic mozes uzeti veliku kucu,ali love ::novac:: ::novac:: tj zarade nemas da prehranis porodicu,jako tesko :ppozdrav:
 
Pozdrav novim članovima, i slobodno pitajte šta vas zanima. Ima nas mnogo na forumu koji nismo sujetni i iskompleksirani, pa ćemo vam rado pomoći. :ppozdrav:
 
Pozdrav svim novim članovima :cao:
@ milence - j...eš mali stan i posao a i grad i selo , sve je tebi veliko kad imaš tri deteta , prijatelju. Nek su ti živi , zdravi i srećni , a i Ti i supruga s njima. Svaka čast brate , pa se možda i vidimo... i ja radim u Bgd-u :ppozdrav:
 
Milance, dobro Ti nama dosao. Ja sam zapalio sa Dorcola na selo , do Yaya je. Ako mozes javi mi se na p.p. da Ti pojasnim malo blize. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1251145317[/time]
_________________________________________________
A pozdrav i za Makedonca, dobro i Ti nama dosao :D
 
@milence , @karalic , pa mi možemo da napravimo susret uz "Skadarlija-sendvič" :haha:
To bi nam nekako bilo u sredini , da niko ne pešači puno :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh