Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Molim prijatelje da mi prenesu svoja iskustva iznanja u vezi sadnje malina sa novim izdancima koji se vade u redove izmedju sadnica koje su u rodu.Ove godine nameravam da izdanke koje trebam iscupati u svom malinjaku do kraje maja, da posadim i time formiram nove redove.
 
Поздрав свим члановима форума...
Ја сам Стеван, живим у Срему,претежно се бавимо ратарством (радимо око 60 кј земље) и сточарством (јунад)
Свака част на форуму,има изобиље корисних информација...само тако наставите...
 
Pozdrav svim forumasima, ja sam daki poceo sam od skora da se aktivnije bavim poljoprivredom,pa otud i ja ovde..Sve pohvale na racun foruma,koji poseduje obilje korisnih informacija i sadrzaja..pa do :Ddruzenja jos jedan pozdrav za sve
 
Pozdrav svim forumasima!!
Da se predstavim:
Aleksanadar iz Valjeva i imam dva vocnjaka na dve razlicite strane grada.
1 hektra sljiva vecinom sterlej i cacanka rodna i 2 hektara lesnika a u sklopu tog vocnjaka i 200 sadnica borovnice.
Planiram prosirenje vocnjaka sa sljivom i juce sam iskrcio stari vocnjak koji veze uz novi i tri godine ce se sejati druga kultura a kasnije voce najverovatnije krusku Vilijamku.
Inace forum pratim pre nego sto sam se odlucio da udjem u pricu sa vocem.
Toliko za sada i svi koji su iz okoline Valjeva neka se jave da se iskustva razmene i na licu mesta tj vocnjaku.
Pozdrav!
 
Kada sam zadnji put pozdravio novopridošle članove, pre oko mesec dana, cifra registrovanih je bila na oko 5.800, a danas kada sam pogledao cifra se popela 6.945, što znači da pozdravljam i zelim dobrodošlicu za više od 1.000 novih članova. "Svakim danom u svakom pogledu .....!

Dobrodošli :ppozdrav: !!!
 
Pozdrav svim forumasima!
Zovem se Zarko a kao sto se vidi zivim u Njemackoj a stvarno sam laik i uopste se nebavim poljoprivredom.
Posecivao sam i posecujem forum kao gost od juna 2010 cisto zbog informacuija o malini i otkupnoj ceni maline jer kao sto sam vec napisao imam clana familije u oklini Osecine, tacnije u Gunjacima koji ima manju parcelu pod malinom.
Posto ja imam malo vise vremena i mogucnosti, pokusavam da prikupim malo informacija o vrsti maline Polka jer je on resio da je zasadi.
Zato, ako neko ima iskustvo sa tom vrstom maline, dobar savet, ako neko zna gde moze da nabavi sadnice i po kojoj ceni molim da napise. Ja cu mu to preneti a siguran sam da ce vam on biti zahvalan anaravno i ja!
Pozdrav
 
pozdrav svima,,,izvinjavamo se sto se nisam prvo predstavio ,,zovem se Dejan zivim u Aleksinac poljoprivrednik stocar ustvari svastar :cao:
 
Pozdrav svim forumasima, ja sam Dragan iz Bosilegrada, poceo sam da se aktivnije bavim poljoprivredom tacnije stocarstvom,pa otud i ja ovde.Forum vam je extra svaka cast,tu se moze naci sve i svasta potrebno za poljoprivredu,srecno druzenje!!!! :D :
 
cekov78 je napisao(la):
Pozdrav svim forumasima, ja sam Dragan iz Bosilegrada, poceo sam da se aktivnije bavim poljoprivredom tacnije stocarstvom,pa otud i ja ovde.Forum vam je extra svaka cast,tu se moze naci sve i svasta potrebno za poljoprivredu,srecno druzenje!!!! :D
Pozdrav i tebi!
Nema potrebe stavljati toliko smajlija u odgovoru/postu!
:cao:
 
Dobar dan, svima! :)
Zovem se Isidora i deo sam tima Konsultantske Kuće MOJSIJEV, tako da mogu da odgovorim na pitanja koja se tiču seminara o FARM MENADŽMENTU.
Za one koji su već prošli seminar, volela bih da čujem utiske (pozitivne-negativne...), a budućim polaznicima želim SREĆNO!!! ::namigivanje::
POZDRAV! :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh