Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zovem se ivica i iz Novog Travnika BiH hocuda se bavim poloprivredom ijakomi se svidja vas sajt.
toliko od mene za sada!
 
Cao! Ja sam Dalibor iz Sremske Mitrovice! Bavim se stocarsvom i poljoprivredom! Za ovaj forum sam cuo od prijatelja i po prvim provedenim minutima ovde, zakljucujem da je odlican! Korisni saveti, odlicni sagovornici...sve pohvale!
 
Cao svima na ovom sajtu ja sam Dejan zivim u Morovicu radim oko 10hehtara zemlje i planiram da u narednim godinama dodjem do 50he a mozda i vise a sve sa ciljem uzgoja veceg broja svinja za koje ovde imam izvrsnu mogucnost uzgoja u sumi.Ako nekom nije jasno kako u sumi slobodno neka pita.
Inace pored obrade zemlje bavio sam se i izvozom drva iz sume.Moja vam je preporuka nove traktore ne vozite u sumu pogotovo ne ako imate dug period rada u sumi.Suma je za traktore smrt ma koliko pazili ne moze se sacuvati od nepredvidljivih situacija.Nadam se da nisam smorio ovim opsirnim predstavljanjem.
 
Da se predstavim zovem se Boban i iz Beograda sam.Bavim se ugostiteljstvom,ali sam jako zainteresiovan da se bavim uzgojom ćuraka.Ne znam skoro ništa o tome ,a voleo bi da se malo bolje informišem.Nadam se da ćete mi pomoći. :Forum je extra!!!!!!!!! :D :D
 
Pozdrav svim članovima foruma.
Zovem se Željko i iz okolice Osijeka sam pa pojačavam komšijsku ekipu na ovom odličnom forumu.
Dosad je bilo "samo vas gledam" a sad "hoću da znam šta je moj deo" tj. planiram početi i malo pisati po forumu, nadam se na zajedničko zadovoljstvo, pa je prvi korak da se predstavim.
Bavim se ratarstvo cca 20 ha i voćarstvom 4,5 ha pa su to teme koje me najviše zanimaju a od mehanizacije posjedujem sve osim kombajna kojeg ni ne priželjkujem jer polako sustižu godine.

Čitamo se.
 
Pozdrav svim clanovima poljoforuma.Ja sam Ivan Milenkovic iz Stubla kod Kraljeva,imam 25god.i po zanimanju sam automehanicar.Radim u jednoj privatnoj firmi ali pored posla uspevam da se bavim po malo i poljoprivredom.Nadam se dobrom druzenju i lepoj saradnji.pozz
 
Poshtovanje svim clanovima poljoforuma!
Ja sam Dulka Árpád. Zivim u Segedinu, pa i radimo malo zemlje u Banatu, u Novom Milosevu, u Beodru sa tatom i sa bratom, i sa ostalima sa nashe porodice :)
E za sad toliko sam izmislio :)
Pozdrav! Dulka árpád
 
zorancile je napisao(la):
Pozdrav!

Chini mi se, da smo mi kupili Vash kombajn, zmaja 131 (iz Basaida), koji josh nismo mogli da doteramo (ustvari nije josh doteran do Beodre...). Ja (i josh neki ljudi samnom) sam/smo bili pre 2 nedelje kod vas u Basaidu da pogledamo kombanj.
No, samo de se prestavim - da imam vec tu poznanike :)
Mislim, da iz Jermenovca poznajem par ljudi (cicimorica i ervina), jer sam pre tamo zivio, pa rodielji mi i sad "zividu" tamo.
No, pozdrav svima!
 
zorancile je napisao(la):
Tako je. Sledeći vikend stiže kombajn. :cao:

Super! onda ga mozemo spremati za zetvu, da posle na budemo frkom sa vremenom...
Izgleda, da - iako samnom ne - sa tatom ste u kontaktu :)
Pozdrav!
Post je spojen: [time]1300574895[/time]
_________________________________________________
Dulkaarpad je napisao(la):
Poshtovanje svim clanovima poljoforuma!
Ja sam Dulka Árpád. Zivim u Segedinu, pa i radimo malo zemlje u Banatu, u Novom Milosevu, u Beodru sa tatom i sa bratom, i sa ostalima sa nashe porodice :)
E za sad toliko sam izmislio :)
Pozdrav! Dulka árpád

No, i slike
 
ivan m je napisao(la):
Pozdrav svim clanovima poljoforuma.Ja sm Ivan Milenkovic iz Stubla kod Kraljeva,imam 25god.i po zanimanju sam automehanicar.Radim u jednoj privatnoj firmi ali pored posla uspevam da se bavim po malo i poljoprivredom.Nadam se dobrom druzenju i lepoj saradnji.pozz

Dobro došao Ivane!
Eto nama šestog člana iz Stubla. Bićemo jači i od Novobečejaca. :haha:
 
Al Zoki promovise forum,svaka cast.Bolji je od promoterki sa standa :haha:
Poz svim starim clanovima,i dobrodoslica za nove :ppozdrav:
 
Dobar dan svim forumasima zovem se Dusko zivim u Kacu pocetnik sam u vocarstvu tako da se nadam da cu uz vasu pomoc stci znanje na ovu temu posebno jabuke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh