Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Za nove članove da se predstave

Evo po preporuci jednog Stubalca da se ubacim i na ovu teritoriju saznanja i problematike ::namigivanje::
Iz Zice sam ima se imanja pogolemi ektari, okucnica oko 2 ektara, od toga malo baste, malo sljive neka jabuka,kruska,tresnja,visnja, malo orasa,lesnika. 5-6 ovaca, 30 -50 nosilja. Njivu 70 ari dao u napola. -Livada 65ari + sljivik 20 ari + zabran 50 ari lokacija Tresnjar. Zabran 5 ektara lokacija Lojanik obronci Stolova.
-Dedovina u drzavnom vlasnistvu 30 ektara sume, livada, pogled ka Ibru i pogled na Jerininim gradu :zli:
A zamalo da zaboravim bavim se prodajom tovnih pilica, visednevnih pilica, ali nemam uvek ;)
Toliko, ostalo pitaj te .....
 
Pozdrav i od mene.Vidim da je bitno predstavljanje i da neki clanovi potenciraju na tome.
Daklem ovako!
Ja sam Nenad.Okolina Nisa.Tacnije mesto na cetvoromedji Nis, Leskovac, Bojnik, Gadzin Han.Mesto Brestovac. Vojno lice sam po profesiji, ali me je oduvek zanimalo neso vezano za selo i prirodu. Svoje slobodno vreme volim da provedem u selu oko sadnica, vinograda, baste, a li je to sve u meri hobija.Sve do sad kada sam po nagovoru resio da probam proizvodnju feferona.
Toliko za sad pa se pisemo.
Pozdrav svima!
 
crni gruja je napisao(la):
shonery je napisao(la):
Cao, ja sam Neso, trenutno zivim u Beogradu, ali se nakanjujem da napustim ovu varos i da odem na selo....
koliko bi to bilo pametno, vreme ce pokazati.... :sta:
sa velikim zadovoljstvom vec, neko vreme citam ovaj forum, te bih hteo sve da vas pozdravim...........
Pametno nego sta neces pogresiti ja sam u sumi vec 6 godina uh nema u gradu nista osim kamenjarki ..ali mozes ih obici ka god hoces ha ha ..... :cao: :ppozdrav: :D


eh, kamenjarke, mator sam ti ja covek za takve stvari, a i ne smem od zene.......... hehehehhehehe
 
zdravo ja sam Dragan okolina Doboja rs bavim se poljoprivredom prvenstveno mljekarstvom tovom junadi i uzgojem svinja obradujem 7h zemlje
 
Zdravo, ja sam Ivan iz Porodina opstina Žabari. Bavim se povrtarstvom na nekih 15ha zemlje. Od skoro sam na forumu pa ga tek upoznajem. Pozdrav svim članovima...
 
Pozdrav kolege pa ovako ja sam Milos inace po struci ing. Šumarstva inace sam iz MZ Borike selo Sjemec to je opstina Rogatica u Istocnom djelu Republike Srpske. Za sad toliko. Ako treba jos sta tu sam.
 
Moje ime je Milenko Pantović... živim u Kniću,oženjen, otac dvoje dece (Bogdan i Teodora). Trenutno imam 17 grla krupne stoke (8 krava, 5 bikova, 2 junice, 2 teleta), 8 prasilja...Poljoprivreda mi nije osnovna delatnost (radim u DZ Knić kao sistem administrator) ali radim na selu otkad znam za sebe...pozdrav svima na forumu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh