Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim članovima foruma. Zovem se Milan, i dolazim sa jugoistoka Srbije, iz Pirota.
Mali dodatak;
već duže vreme pratim par foruma o poljoprivredi i oni u potpunosti opravdavaju svoje postojanje. Na njima sam našao dosta korisnih informacija.
 
Pozdrav svim clanovima ovog interesantnog i korisnog foruma!Zovem se Arpad i zivim u okolini Kikinde.Nisam poljoprivrednik,ali obozavam poljo masinerije.Po struci sam hem.tehnicar, a iz hobija se bavim popravljanjem kultivatora,motora,automobila....Krace vreme pratim ovaj forum i mogu reci da sam pronasao mnoogo korisnih informacija. Drugarski pozdrav svim poljoprivrednicima !
 
Dobro došli svi novi, pozdrav za staru ekipu!

oktoberfest_girls_2009_02.jpg
 
Pozdrav svim korisnicima foruma. Ja sam Latif Bihorac iz sela Zajecica koje se nalazi na petom kilometru jugo istocno od Sjenice.Inace jedan sam od mladih uzgivaca sjenicke ovce.Pozzzzzzzzzzz.....
 
Cao, ja sam Neso, trenutno zivim u Beogradu, ali se nakanjujem da napustim ovu varos i da odem na selo....
koliko bi to bilo pametno, vreme ce pokazati.... :sta:
sa velikim zadovoljstvom vec, neko vreme citam ovaj forum, te bih hteo sve da vas pozdravim...........
 
Zdravo! Ja sam Stefan. Imam 17 godina. Veliki ljubitelj sam zivotinama. Toliko za sada od mene. Pozdrav
 
shonery je napisao(la):
Cao, ja sam Neso, trenutno zivim u Beogradu, ali se nakanjujem da napustim ovu varos i da odem na selo....
koliko bi to bilo pametno, vreme ce pokazati.... :sta:
sa velikim zadovoljstvom vec, neko vreme citam ovaj forum, te bih hteo sve da vas pozdravim...........
Pametno nego sta neces pogresiti ja sam u sumi vec 6 godina uh nema u gradu nista osim kamenjarki ..ali mozes ih obici ka god hoces ha ha ..... :cao: :ppozdrav: :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh