Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar dan svim članovima i urednicima foruma.
Moje ime je Goran,živim u Šasincima. Nemam puno zemlje (oko 10 jutara) i na njoj sejem standardno kukuruz,žito,soja... u suštini malo domaćinstvo...
 
Pozdrav svima. Ja sam Dejan iz Sokobanje. Izmedju ostalog bavim se i poljoprivredom. Ovde sam jer me zanimaju dosta teme iz poljoprivrede.
 
Pozdrav forumašima. Ja sam nov u ovome, pa ako u početku budem pravio graške, ne zamerite. Moje ime je Rade, iz okoline Zaječara sam. Bavim se pre svega ratarstvom (pšenica, raž, lan, lucerka) i uslugama u ratarstvu.
 
Pozdrav,, ja sam jovanovic, bavim se sitnom poljoprivrednom proizvodnjom, malo stocarstvom, mahom svastarim.
 
Nisam bas nov na ovom forumu ,duze vreme sam clan i pratim desavanje samo retko pisem,inace najvise pratim svinjarstvo,je se bavim uzgojem svina.Imam 12 kom. sto krmaca sto nazimica i dva nerasta .
Rasni sastav je sledeci Jorksir i Pietren, imam i u cistoj rasi a i dvorasno .
Zivim u okolini Despotovca..............
POZDRAV!!!!!!!!!!!!!!
 
Pozdrav svima!
Odavno pratim ovaj forum i desavanja na njemu, najvise svinjarstvo, pa resih da se i ja prikljucim i predstavim.
Nikola
 
B-Eli je napisao(la):
Nisam bas nov na ovom forumu ,duze vreme sam clan i pratim desavanje samo retko pisem,inace najvise pratim svinjarstvo,je se bavim uzgojem svina.Imam 12 kom. sto krmaca sto nazimica i dva nerasta .
Rasni sastav je sledeci Jorksir i Pietren, imam i u cistoj rasi a i dvorasno .
Zivim u okolini Despotovca..............
POZDRAV!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrav B-Eli, da ne bi morali da trazimo ovu vasu poruku o zivotu u okolini Despotovca, bilo bi lepo da to napisete u profilu. Priznacete da je Srbija ipak sirok pojam.
 
Pozdrav svima!
Prilično dugo pratim forum o kunićarstvu.
Trenutno sam u fazi izrade novog kunićarnika i dosta ideja sam
pokupio sa foruma.
Osjećam potrebu da to vratim nekim svojim rješenjima, po tko voli nek izvoli.
sa poštovanjem exsa
 
Zdravo svima!
Ja sam Zoran,imam 35 godina i zivim u Zemunu.Nasledio sam imanje u Sremu i ove godine cu po prvi put imati prilike da se samostalno bavim ratarstvom.Do sada sam samo bio prisutan kada se nesto radilo na njivi a sada cu i ja morati da se malo pomucim.
:ppozdrav:
 
Veliki pozdrav iz Sapca,zovem se Igor,imam 34 god,pocetnik u malinarstvu.Nadam se da cu ovde uz dobre savete,razmenu iskustva,steci i neke prijatelje.Za sada toliko od men.Pozzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh