Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav.
Da se predstavim zovem se Zvonko Kovač iz Đakova (Hrvatska), od poljoprivrede bavim se voćarstvom(kruška i jabuka), uz to sam još i zaposlen pa mi puna kapa posla :osmeh:
 
Pozdrav,
Zovem se Marko Grujovic, iz Aleksandrovca Zupskog. Inace sam inzenjer poljoprivrede za zastitu bilja i drzim poljoprivrednu apoteku.....Ako nekom treba savet oko zastite bilja slobodno neka pita.....Pozdrav svima
 
Pozdravljm sve clanove ovog foruma koji vec duze vreme pratim,pa rekoh da se i ja predstavim. Zovem se Nebojsa i iz okoline Jagodine sam,pored redovnih obaveza u firmi, sa ocem i bratom obradjujemo nekih 20-ak ha zemlje,mahom orjentisani na ratarske proizvode.Nadam se lepom druzenju i razmeni iskustava.
 
Pozdrav ja sam Sajko iz ns, radim na gradjevini ,fizikalisem i velik sam borac , interesuju me kunici
 
Zovem se Slobodan,zivim u okolini Topole.Bavim se raznim zanatima,uglavnom izvodjenje instalacija c. grejanja.Posto su stari omatorili silom prilika moram i da obradjujem zemlju tako da ce mi trebati gomila saveta.
 
Zovem se Nebojsa Kostovic i sa Severa Kosova sam, silom prilika se bavim i poljoprivredom.Forum pratim vec duze vreme i mogu Vam reci da je PRAVA STVAR. Pozdrav za sve sa foruma!
 
Dobro dosao @Nebojsa Kostovic
ugodan boravak i puno korisnih informacija ti zelim.....
Ha ha, promeni lokaciju i upisi koliko si mator, itd idr, i postavi sliku neku, neki avatar,.... i da, promeni taj nick predugacak je, imas ti i kraci nadimak,
Ajt u zdravlje........
 
Pozdrav svim clanovima foruma,zovem se Vlada,trenutno radim u Svajcarskoj ali se pocetkom aprila vracam za srbiju i pocinjem da se bavim poljoprivredom,veliki pozdrav za sve clanove!!!
 
Ja sam Dejan inace radim 20 ha zemljle i ratarstvo isklljucivo :ppozdrav:
pratim forum vec duze vreme ima korisnih stvari za citanje i :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh