Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvinjavam se morao sam prvo da odreagujem na ovu Indiju ::lose::.
:cao: Ja sam Dejan iz Novog Sada. Trenutno se bavim servisom mehanizacije, pravio sam i neke nove mašine, zanimam se problematikom u vezi mašina u poljoprivredi. To mi je i struka jer sam dipl. ing. Poljoprivredne tehnike.
Pozdrav svim članovima!
 
ijako sam pisao vec na ovom forumu, zaboravio sam da se predstavim... te se stoga izvinjavam
student sam poljoprivrednog fakulteta u ns smer zastita bilja odnosno fitomedicina. Predmet interesovanja mi je vinogradarstvo. Rodom sam iz pazove a trenutno sam u ns, gde mi je i lepo :)
 
Pozdrav svim članovima,
Ja sam Dejan okolina Kragujevca, bavim se tovom junadi i voćarstvom, obrađujem oko 30 h zemlje.
 
pozdrav svim clanovima foruma. ja sam dragan iz guberevca kod leskovca gajim 22krmace i 1 nerasta i hteo bi nesto da doucim jer mi je mali prosek odbijenih prasica
 
Zdravo dobri ljudi! Ja sam inace iz Lubnice kod Zajecara.Ocekujem lepo druzenje sa svima ovde! :ppozdrav:
 
Pozdrav svima. Zovem se Ivica i iz Subotice sam. Napokon i ovakav forum, dugo sam trazio ovako nesto.Iako nisam poljoprivrednik moze se reci da dobrim delom zivim i od toga. Ima dosta stvari koje me zanimaju i koje bih da pogledam i razmenim iskustva.
 
Zovem se milos iz donjeg srema sam poljoprivredom sam se vise bavio u detinjstvu nego sada zbog losih uslova u ovoj grani ali se nadam da ce se to promeniti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh