Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mala dopuna.Pozdrav svima, ja sam Ranko iz Beograda, pokusavam da ozivim jedan vocnjak i jedan mladi da podignem, na Radan planini.s
 
Pozdrav svima, ja sam Bojan iz Bijeljine, bavim se poljoprivredom kao hobijem, imam 27 godina, ozenjen, po struci inženjer elektrotehnike.
 
Zovem se Milan, mesto Odzaci u Vojvodini, student masinstva, volim poljoprivredu a narocito me zanimaju poljoprivredne masine...
Pozdrav svima
 
Odg: Za nove članove da se predstave

I ja sa prudružujem sa dobrodošlicom ali ne sa ::vino:: već sa :ppozdrav:
 
Pozdrav od Ljujketa iz Prijepolja! Zavrsio sam PA, Ozenjen sam i radim u Uzicu, Prvenstveno me interesuju forumi oko obrade MALINJAKA (prosle jeseni sam zasadio 25ari) i BALIRKAMA (nameravam da kupim neku do leta).
 
Zdravo vredni narode!
Ja nisam poljoprivrednik, ali sam direktno povezan sa zemljom, jer izučavam jednu nauku o Zemlji!
Tako! :)
 
Pzdrav ljudi da se i ja predstavim malo na naj forumu za poljoprivredu.Zovem se Janko iz Bačkog petrvca i bavim se poljoprivredom i radim kao mehaničar na poljo.mašinama,pošto sam primetio da tu ima puno dobrih tema ::svaka cast:: red je i ja da se predstavim.
 
pozdrav svima, zovem se zdravko zivim u subotici,bavim se i poljoprivredom. forum prtim odavno ali sam se nedavno uclanio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh