Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima ! Ja sam Lajoš iz St.Moravice . Ovo je najkvalitetniji forum koji sam do sada našao u temi poljoprivredi. :ppozdrav: :bravo:
 
Zdravo svima na forumu.Moje ime je Marjan.Zivim u blizini Bitolja u Makedoniju.Bavim se stocarstvom i trenutno imam 10 muznih krava.Mesecno imam oko 5 tona mleka.Zadnja cena za februar 30 centi.Nadam se da cu saznati puno toga na forumu.Jos jednom puno pozdrava.
 
Pozdrav
Zovem se Branimir i iz Vinkovaca sam. Već duže vrije pratim forum pa je došao red da se i registriram. Bavim se poljoprivredom i imamo ergelu konja. Od mehanizacije posjedujem John Deere 3650, Imt 577 i Imt 533. Obrađujem oko 30 kj zemlje. puno pozdrava
 
Pozdrav svima,
Ja sam Dragutin, živim na Pagu. Mota mi se po glavi da napravim farmu ovaca.

Inače zadivila me je atmosfera na ovom forumu i količina korisnih informacija.

Pa da vam se pridružim.

Eto toliko za sada
 
dobar dan svima .zovem se Boban i iz Boleca sam okolina Beograda.vocarski kraj imam oko 6ha raznog voca najvixe sljiva i tresanja i svu potrebnu mehanizaciju
 
Kao prvo ja sam novi clan i pocetnik sam u vocarstvu, ali za kratko vreme sam citajuci vase citate na forumu naucio mnogo, tako da spunim pravom mogu da kazem da treba da postojite, a do uredjenja dela za vocarstvo nije bitno kada ce doci, jer kako rekoh vrlo ste poucni. Hteo bih da se zahvalim Dragojlu i ostalima koji su upozorili na prodaju srestava za prskawe sa isteklim rokom trajawa, jer su pokusali da mi prodaju u apoteci bas takve pre neki dan. Mislim da to sto radite, tj.razmenjujete misljenja i iznosite stavove u mnogome pomaze ljudima koji se bave ili imaju nameru da se bave vocarstvom, zato jos jednom vas pohvaljujem i podrzavam ,a do uredjenja ce doci kad tad.Hvala-Radan.
 
Evo i ja da se predstavim... Kao sto je jedan forumas rekao bavim se svacim po malo. Od rada u drzavnoj firmi, kinologija(trenutno zatisje), malo zemlje... koze, svinje za sebe...

Inace ja sam Goran i iz Sombora sam!

Pozdrav svim forumasima!
 
Pozdrav,Ja sam Danijel iz Lokava (opština Alibunar) vidim da imate dosta zanimljivih tema pa sam resio da se i ja ukljucim .
Uglavnom radim soju i kukuruz , a vozim sve sto voze obicni smrtnici (mtz982,rakovica 65 dv i naravno 539 ) :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh