Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima,malo sam citao sve o bourgoinu i prijavio se da vam mogu neke stvari iz svog iskustva reći. zovem se miroslav križan i dolazim iz bjelovara (HR)
 
Pozdrav svima!!!ja sam Sinisa,zivim u sanadu,bavim se poljoprivredom i na forumu sam da bi nesto ovo saznao!
 
izvinjavam se nisam znao za obicaje.Ivan iz Srbobrana,prijavih se posto ima zanimljivih tema a ja radoznao.NE zamerite na greskama ako ih ima nisam bas vican kompjuteru bolje vas nasli
 
:cao: pozzzzz. svima ja sam boban,zivim u vranju i planiram da se bavim kozarstvom. Na ovom forumu sam kao gost nauccio dosta korisnih stvari,pa resih da vam se pridruzim. Jos jedan veliki pozzzzz. svima ::spreman na sve:: ::spreman na sve::
 
Pozdrav svima ja sam Aca iz Zemuna ,odlican forum dosta korisnih informacija.Nadam se da cu mozda i ja nekome pomoci u resavanju problema. Inace se bavim prodajom rezervnih delova za IMT
 
Pozz svima,ja sam Joco Ilievski iz Makedonije.Ovo je dosta zanimljiv i kvalitetan forum i nadam se da mogu da nadjem neka informacija,a i da dam neku informaciju. ::namigivanje:: :D
btw ne mi ide srpski jezik ali mogu nekako da se snadjem xD
Pozz
 
Mora da joj je sin.
Joco,dobrodosao,ali nemoj da koristis chaterske skracenice tipa btw,ima ljudi koji ne vladaju tom terminologijom.
Aco :ppozdrav:
 
Pozdrav,ja sam Predrag iz Apatina. Pčelarim sa LR košnicama,imam 60 pčelinjih društava. Sajt je odličan. ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh