Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo ja sam Aco iz okolime vrnjacke banje imam samo 20 godina,ali svi radovi sto imamo u polju i livadi su pali na mene pre 3 godine.... trenutno radim u firmi sto se bavi proizvodnjom aluminijumske stolarije,ali posle toga stizem da zavrsim sve poslove sto imam
 
pozdrav svima ja sam novica dimic iz deronja imam 32 godine.na forumu sam registrovan vec godinu dana i cesto ga citam posebno temu o svinjarstvu,posto se i sam bavim pomalo time.inace ja i cale radimo oko 25 jutara zemlje od toga je 18 nase.uglavnom sejemo psenicu,soju i kukuruz.mnogo sam naucio ovde jos jednom pozdrav svima pogotovo mom drugu pecicu.
 
aco 2 je napisao(la):
Zdravo ja sam Aco iz okolime vrnjacke banje imam samo 20 godina,ali svi radovi sto imamo u polju i livadi su pali na mene pre 3 godine.... trenutno radim u firmi sto se bavi proizvodnjom aluminijumske stolarije,ali posle toga stizem da zavrsim sve poslove sto imam
Pozdrav za komšiju preko Goča.
 
Pozdrav svim ljudnima na forumu, ja se zovem Aleksandar imam 18 god. Bavim se samostalno sa poljoprivredom!!
Zivim u kacu to je mesto kod Novog sada!!! :cool:
 
peto1 je napisao(la):
@ valjevac

Jesi li ti nekad video da neko sece granu na kojoj sedi.

Pitanje na mestu ali ko velim zašto bi bio problem da mi neko na p.p. odgovori na nešto što ne znam ili hoću da potvrdim, kada ja to isto radim u temama koje su mi bliske i to najčešće na pp.Da budem van teme neću više a ni manje :ppozdrav:
 
Pozdrav svima,ja sam dragan iz Sr.Mitrovice,imam 26 godina,bavim se zemljoradnjom.Sajt je za svaku pohvalu!!! :ppozdrav:
 
zdravo ljudi ja sam nov na forumu zovem se dragoslav iz becevice kod knica (gruzanski kraj) toliko za sad
 
Pozdrav svima, Nenad iz Borče. Ovo je dosta zanimljiv i kvalitetan forum (koliko sam mogao da primetim) pa eto, reših da vam se prikljucim..

Uzdravlje
 
Zdravo!Jasam is Padine i imam 2 torpeda , radim oko 35 hektara plus usluge trenutno me zanimaju uslovi za kupovinu novih MTZ traktora pošto stari uslovi više nevaže(0%kamata).
 
Pozdrav svima! Javljam se po naredbama cenjenih nam admina :ppozdrav:. Moje ime je Misa, buduci poljoprivrednik :cool:, a sad odoh na temu! :cao:
 
Pozdrav ja sam Milan iz Gadzinog Hana (mesto 20km od Nisa). Raduckam malu povrsinu za svoje potrebe (paprika, paradajz, kupus...) i cuvan 15 koka(za sada ). Na forumu sam naso dosta zanimljivih stvari i tako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh