Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima zovem se Boban Ristic iz Smed. Palanke sam radim kao rukovalac gradevinskih masina kupio sam 60-tak japanskih prepelica pa malo znanja oko njih resih da potrazim i podelim sa svima.
 
Pozdrav svima, ja sam Slobodan iz Plavsinca u Hrvatskoj. Imam nesto zemlje i vinograd sa 300 cokota, a u planu mi je zasaditi bar jos toliko
 
Pozdrav svim clanovima ovog foruma! E, i ja da se predstavim... Pap iz Backe :cao: Odgajivac kunica. Zbok toga sam i na ovom jako korisnom forumu...
 
Evo i mene da se predstavim ja sam Vlada kostic iz Zrenjanina imam svoj salas bavim se vocarstvom i stocarstvom drzim svinje!Pozdrav svim forumasima!
 
cao ja sam luka iz obrovca kod backe palanke bavim se popravkama i prepravkama masina trenutno radim u ns kao majstor u poljoprivrednoj firmi inace radimo oko 40kj zemlje u obrovcu
 
Dobro nam došli majstori! :bravo:
Post je spojen: [time]1299002057[/time]
_________________________________________________
Ej Bosanac ispisniče! Ama treba da daješ piće za jubilej (500). Živ mi bio :ppozdrav:
 
Zdravo,zovem se Maksi,iz vrsca ! obradjujem oko 280 jutara,radimo samo ja,cale i jedan radnik!trenutno studiram poljoprivredni fakultet u novom sadu !!! :) Uglavnom sejem kukuruz,psenicu,suncokret i uljanu repicu !
 
cao ljudi. :D ja sam lazar iz novog sada golubar gajim razne vrste golubova pa ako nekoga nesto interesuje u vezi toga moze da me obavesti o nabavci ili o cemu god zeli u ovom predivnom hobiju. :ppozdrav:

8zgnwk.jpg
 
Zdravo kolege pljoprivrednici.Ja sam Vidoje Pecić iz Deronja,opština Odzaci,na nekih 30 km od Sombora.Inače sam student poljoprivredne tehnike na poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu.Obrađujem oko 250 jutara zemlje,uglavnom sejem soju,kukuruz i pšenicu.
 
Ja sam Aleksandar Dejanovic diplomirani inzinjer - master poljoprivrede za stocarstvo, Doktorat nauka upisan iz oblasti ishrane 2010 godine, radio kao tehnolog za proizvodnju koncetrata u firmi koju ne bih da imenujem. Oblast ishrane je siroka oblast prema tome nemoguce je sve znati ...... prema tome sardnja je kljuc uspeha.....
Post je spojen: [time]Wed Mar 2 08:35:42 2011[/time]
_________________________________________________
P.S. Beogradski univerzitet
 
Pozdravljam nove članove a uvek se obradujem kada se na forumu pojave ljudi od profesije.Malo sam ljut na veterinare ali neka to bude moja mala primedba.Nekako ih ne vidim da su aktivni u temi "Pitanje za veterinare" ali nadam se da će se i to promeniti.

Pišem u svoje ime, ne plašim se neznanja, kada znam koga mogu da pitam.
:ppozdrav:
 
Vladimir Ilic 26g okolina Nisa.Imam 30 svinja za tov toliki je trenutni kapacitet.U mestu gde sam ja sve manje ljudi koji se bave tovom svinja uopste poljoprivredom jer nemaju para za ulaganja.Ali samo najjaci opstaju tako da se treba biti uporan i pre svega pametan.Pozz svim farmerima :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh