Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prijatelju jel ti baš sila iz inostranstva odmah za motiku
 
Pozdrav.Zovem se Miroslav.Bavim se povrtlarstvom i trenutno imam 2000m.2 plastenika.Proizvodim lubenice i dinje na otvorenom.
 
Zovem se Danijela.Moj muz i ja se bavimo poljoprivredom,govedarstvom,u planu je i neki manji vinograd i tako ...Forum sam detaljno proucila i mislim da je koristan i evo me da podelimo iskustva.
 
berar je napisao(la):
Pozdrav svima! evo da se predstavim kao sto red nalaze...
Mnogo mi se svidja ovaj forum.... :D
Ja sam Radovan iz Mokrina kod Kikinde, ozenjen, dvoje dece, trenutno ostao bez posla pa reko ajd da se oprobam u plastenickoj proizvodnji....
nov sam u tom poslu mada sam dosta toga naucio od Vas iskusnih forumasa...
Hvala Vam sto delite iskusto i znanje pocetnicima....
pozdrav svim clanovima :cool:
Jel Lovrić još radi plastenike?
 
Evo i ja da se predstavim.Zovem se Vuk Krstic i bavim se ratarstvom i povrtarstvom.Tata,mama i ja obradjujemo oko 40 ha od kojih je 15 pod povrcem.
Inace tatu ste izbacili sa foruma jer je kudio traktore MTZ.Tvrdio je da su losi pa ga dragan 18 izbacio jer i on ima tu krsinu!Al dobro sta da se radi.
Pozdravljam vas sve!Puno uspeha!
 
Slazem se sa tobom Roberte u potpunosti.Mislim da decko ima znanja,ali je ponekad na kraj srca.
 
Pozdrav svima. Dosta dugo sam vec član foruma ali nisam se predstavio. Ja sam jan iz Padine, imam nešto malo zemlje, oko 3 hektara i planiram u buducnosti da na istoj gajim cvece.
 
holder je napisao(la):
Pozdrav svima. Dosta dugo sam vec član foruma ali nisam se predstavio. Ja sam jan iz Padine, imam nešto malo zemlje, oko 3 hektara i planiram u buducnosti da na istoj gajim cvece.

Dobro došao, a što se tiče gajenja cveća pronađi na forumu Valjevku, od nje može dosta da se nauči u toj oblasti, mada se u poslednje vreme nešto ućutala
:ppozdrav:
 
Zovem se Slobodan inace sam sa Kosova mesto Laplje Selo Redovno pratim forum o Belorusima.Pozdrav za sve forumase.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh