Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ćao svima,zovem se Darko iz Čačka,usputno se bavim voćarstvom,imam 1 h sljive čačanska rodna i 1 h malina tek posadjenih.Forum je super ,moze se mnogo nauciti uostalom sve sto sam radio oko maline naucio sam ovde.Sada kupujem mali vocarski traktor jinma 254 25 ks,4 wd za obradu voćnjaka pa me interesuje kakva su iskustva sa tim traktorčićima.Meni treba samo za frezu i atomizer.
 
Dobar dan i od mene... Ja sam Bojan Cvjetković iz Adaševaca, bavim se pčelarstvom... Potreban mi je savet...Pčelinjak mi se nalazi u šumi, a početkom aprila treba da se prska protiv gubara... Da li neko zna šta da uradim po tom pitanju? Unapred hvala i pozz svim članovima :)
 
tami1 je napisao(la):
Dobar dan i od mene... Ja sam Bojan Cvjetković iz Adaševaca, bavim se pčelarstvom... Potreban mi je savet...Pčelinjak mi se nalazi u šumi, a početkom aprila treba da se prska protiv gubara... Da li neko zna šta da uradim po tom pitanju? Unapred hvala i pozz svim članovima :)
pa izmesti pcelinjak pred prskanje i dobro dosli :cao:
 
Pozdrav svima! evo da se predstavim kao sto red nalaze...
Mnogo mi se svidja ovaj forum.... :D
Ja sam Radovan iz Mokrina kod Kikinde, ozenjen, dvoje dece, trenutno ostao bez posla pa reko ajd da se oprobam u plastenickoj proizvodnji....
nov sam u tom poslu mada sam dosta toga naucio od Vas iskusnih forumasa...
Hvala Vam sto delite iskusto i znanje pocetnicima....

pozdrav svim clanovima :cool:
 
Ja sam Dragan i zivim u veoma lepom selu Kuzminu pored Sremske Mitrovice.Bavim se uzgojom krmaca od kojih tovim sve prasice i obradjujem oko 40 hektara zemlje. Predsednik sam Udruzenja Odgajivaca Svinja iz Kuzmina koje postoji deset godina.

Pozdrav svima :D
 
pozdrav svima.
zovem se Rade iz bijelog brda (hrvatska)bavim se stočarstvom 16 krava 5 steonih junica i10 teladi,radim 50-takjutara zemlje koju uglavnom obrađujem za potrebe gospodarstva samo nešto malo viška prodam.imam dva traktora i svu potrebnu mehanizaciju osim kombajna.eto toliko od mene za prvi put. e da i osim tog svega volim i dobar špricer.
 
Zdravo, posto sam novi clan pa da se prestavim po pravilima foruma . Boban iz Bara ( Crna Gora ) bavim se uzgojom kunica iz hobija , uglavnom orjaske rase .....
Pozdrav svima ucesnicima Foruma !
 
pozz svima ja sam Vladimir zivim u okolino Sombora imam 22godine i zelim da se vratim iz inostranstva u srbiju da radim zemnlju pa me interesuje sve i svasta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh