Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dejan023 je napisao(la):
Pozdrav svima, zovem se Dejan iz Zrenjanina i od skoro sam odlučio da se bavim voćarstvom, tačnije lešnicima. Inače nisam poljoprivrednik, iz totalono sam druge branše, ali hoću da se bavim proizvodnjom lešnika jer verujem da ta vrsta proizvodnje može biti uspešna u budućnosti. Još sam u fazi prikljupljanja informacija o uzgoju lešnika, dosta sam prikupio, i sledeći korak je da svu ovu teoriju primenim i u praksi.

:cao:
Pozdrav kolega ija ove godine ulazim u vode proizvodnje tojest sadnje lesnika. :ppozdrav:
 
zivim u SREMU a ime je BOJAN,posedujem malo zemlje a zanima me vocarstvo
vidimo se
 
Zdravo forumaši !
Ja sam Igor Milosavljević iz Sedlara kod Svilajnca (Resava)
Poljoprivredom se bavim za svoje potrebe i zbog održavanja imanja.
Do pre dva meseca sam se bavio trgovinom i pekarstvom a mašine me privlače
još od detinjstva. Sa 11 godina sam pravio BMX bicikle, pa one duple dugačke za
dvoicu pa preko motorcikala, automobila, kamiona sve do današnjih dana kada sam
diplomirao mašinski fakultet i to pre pet dana. Sve ove mašine koje se vide na mom
sajtu su nastale iz razloga jer su meni trebale a nisam hteo da kupim jer je ovako
daleko isplativije i praktičnije. Tačnije pojedine mašine bi me koštale i do 2000 evra
a ja je napravim za 300-400 i to puno funkcionalnije nego što su fabričke jer su pravljene po
sopstvenim zahtevima. Verovatno ću sa izradom ovih, a nadam se i mnogih drugih
mašina malo intezivnije početi da se bavin u budućnosti jer je najlepše kad čovek radi
ono što voli a ujedno je i korisno.
Nadam se da sam dovoljno rekao o sebi, a u budućnosti će mo se družiti i upoznati još više. ::prica::
www.igor-milosavljevic.blogspot.com
 
Dobro dosao "komsija" , odakle iz srema:haha: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1298719235[/time]
_________________________________________________
Cestitke za diplomski IGMI!!!! dobro dosao ::svaka cast::
 
Dobar dan svima,evo da se predstavim ja sam Djoka iz Ban.Brestovca,radim 30 lanaca i od masina imam.IMT 542 85 god, IMT 565 87 god ,sempeter eko 3500,dve kikinde i zastavu od 5t,plug imt 610-14,610-10 i olt 2x25 i ostlo od opreme.... :ppozdrav:
 
Pozdrav svima ja sam Blagoje na ovom forumu sam jer sam naišao na dosta stvri koje me zanimaju, inače od ove Godine počinjem da se bavim plasteničkom proizvodnjom Paprike, nadam se da će mi ovaj Forum i članovi na njemu pomoći dosta oko toga . Hvala :cool:
 
Citat: zvonemarkus 25.02.2011, 22:39
selo MARKUŠICA je od moga sela udaljeno 70 km inače često prolazim kroz nju eto toliko nadam se da je to dosta

-Ovo je vjerovatno štamparska greška.-

Selo Markušica je malo više od toliko koliko si naveo,udaljeno od mog mjesta.
Pozdrav i dobro došao.

ne kužim zašto štamparska greška kroz MARKUŠICU prolazim često jer mi se posao vrti u okolici VINKOVACA i ŽUPANJE

pozdrav bosancu iz bosne :ppozdrav:
 
Pozdrav svima ja sam Miodrag Markov iz Majura kod Sapca. Dugo citam vase komentare probleme i savete pa sam resio i da vam se javim . Imam 3 hektr zemlje od toga 30 ari maline i jos svega po malo //svastara // veliki POZDRAV.
 
cao ja sam Ivan iz Badovinaca okolina Sabca..imam problema sa tortedom 9006 je hocu da namestim prednju hidrauliku na njega.nemogu da nadjem kod nas nikaku prednju hidrauliku da napravio po njoj za njega. :D :cao: :cao:
 
POZ.svima;izvinite sto se nisam predstavio.Zovem se drago campara okolina Nevesinja.Interesuje me mnogo sta na ovom forumu ali sad nisam dobar s vremenom.BICE BOLJE;

@CIKA JOVA Jede pomalo
 
Zovem se Milan i zivim u okolini Sapca.
Idem u drugi razred srednje ekonomske skole. Imamo vocnjak jabuke povrsine 2h tj 4200 stabala starosti 10 godina. Sorte su Ajdared, Greni Smit, Zlatni delises, Jonagold, Jonagored. Posto imamo i privatan posao ne vezan za vocarstvo (Poljo - Beton, proizvodnja betonskih elemenata za stocarske farme), najveci deo posla u vocnjaku obavljam ja osim zastite. Iznosenje granja, tanjiranje, setvospremiranje mi ne padaju tesko ali kad dodje freziranje ::lose:: bilo iz pocetka, sad sam se navikao, odvojim 8 sati i uz jedno dolivanje goriva zaboravim na sve. Sve u svemu godisnje odradim 30 - tak dana sto u berbi sto u obradi plus prebiranje i pakovanje. Dosad moj rad bio gratis a od ove godine tata obecao procenat :bravo: Ako ispostuje dogovor :sta: za sve kolege forumase :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh