Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zovem se Ivan, držim šarplanince i ukrasne fazane, a držao sam alpske koze i belgijske orijaše.
Nameravam zasaditi orašnjak i bagremar.
 
zovem se Petar iz Batajnice sam
ne znam da li jos nesto treba da se navede ili je samo ovo dovoljno :)
 
Misa iz Vojvoda Stepe bavim se ratarstvom i stocarstvom ,posedujem uglavnom mtz,imt i zmaj mehanizaciju.
 
Поздрав,
Живим на селу,на северу Бачке. Агроном сам по струци.
 
Pozdrav, zovem se Bozidar iz Juznog Banata. Ceprkam po starudijama i svi me smatraju ludim zbog moje ljubavi prema starim traktorima :).
Pozdrav
 
Pozdrav svima , zivim na severu Backe na selu i bavim se izmedju ostalih i sa ratarstvom.
Masinac sam po struci. ::namigivanje::
 
Pozdrav svima, zovem se Dejan iz Zrenjanina i od skoro sam odlučio da se bavim voćarstvom, tačnije lešnicima. Inače nisam poljoprivrednik, iz totalono sam druge branše, ali hoću da se bavim proizvodnjom lešnika jer verujem da ta vrsta proizvodnje može biti uspešna u budućnosti. Još sam u fazi prikljupljanja informacija o uzgoju lešnika, dosta sam prikupio, i sledeći korak je da svu ovu teoriju primenim i u praksi.

:cao:
 
Pozdrav svima! Zovem se Atila. Živim u Trešnjevcu, u opštini Kanjiža na severu bačke. Po struci sam ekonomski tehničar, a bavim se pripremom za štampu (kompjuterska obrada). Pošto ovde u selu opšta tema poljoprivreda pa i ja imam malo zemljište i nekoliko stoka, dosta često čitam ovaj forum, jako mi je interesantno saznati mišljenje različitih ljudi. Uglavnom pokupim ideje od čega se može napraviti ::novac:: ::novac:: ::novac:: :D
 
pozdrav svima kad se mora nije ni teško nekoliko rečenica o meni neće naškoditi nikome ime mi je ZVONIMIR živim u slavoniji gdje sam rođen u istom mjestu cijeli svoj život nadam se da ču ovdje i završit život inače sam po zanimanju poljoprivredni strojar sretno sam oženjen 27 godina i deda sam 3 puta a uskoro još jednom selo MARKUŠICA je od moga sela udaljeno 70 km inače često prolazim kroz nju eto toliko nadam se da je to dosta

:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh