Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav drugari zovem se Dule iz KV.okolina Banja Luke. Redovno sam na ovom sajtu te pokusavam da naucim sto vise o uzgoju voca a posebno me interesuje sljiva. ::prica::
 
Zdravo prijatelji!
Na forumu sam već neko vrijeme ali nikako da se predstavim pa evo doslo i to nared.
Zovem se Siniša iz Banja Luke sam R.S. Poljoprivredom se nisam nikad bavio ali pošto imam nešto djedovine a uvijek me je privlačila malina riješih da se upustim u tu priču.Forum je i više nego odličan,sa dobrim temama i još boljim ljudima. Toliko od mene i dobro Vas našao! :ppozdrav:
 
pozdrav svima , ja sam miroslav iz glogonja kod panceva.

sa ocem obradjujemo 6 jutara njiva i oko jutro basti, iz hobija, a radi male popune kucnog budzeta.

ostalo od dede.

primenjujemo punu agrotehniku i prinosi su respektabilni, osim kada podbaci.

forum pratim odskora i mogu reci da zasluzuje podrsku ministarstva poljoprivrede od bar

25000 evra, ako me razumete.

retko ljudi svoje znanje dele sa drugima, a ovde je to najnormalnija stvar.

pozdravljam vas i svima zelim jos puno uspesnih godina, kao sto je ova bila.

perspektiva je u proizvodnji hrane, jos samo da primarni proizvodjaci pocnu da zaradjuju na tome, a ovaj forum bas to i podstice, jer nece biti vise neinformisanih seljaka, da ih cedi ko kako hoce.
 
alex.mk je napisao(la):
zdravo evo i ja da se pretstavim kako sta je red,zovem se aleksdandar zivim u makedonija i imam 31 god.po profesii sam dip.carinik imam malu farmu svinja poceo sam od pred godinu dana da se bavim sa ovo.forum je super i moram reci da ga koristim dosta.pozdrav svima

Ipak u ova tri posta ima nekih ne logicnosti...Izvini ako gresim... :cao:
 
mikiglogonj je napisao(la):
forum pratim odskora i mogu reci da zasluzuje podrsku ministarstva poljoprivrede od bar
25000 evra, ako me razumete.
e ova ti je ka' u Njegoša ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
normalno da ovdje niko ne krije znanje , zbog toga i postoji forum ::namigivanje::

andric1609 je napisao(la):
Cao ja sam Nenad iz Sremske Mitrovice, radim 50-tak jutara , drago mi je da postoji ovakav vrlo koristan forum.
e avatar ti je za 10+ , nadmašio si i KISHov prethodni :D



dobrodošli :ppozdrav:
 
Pozdrav svima!Ja sam Janoš iz okoline Subotice, iz Bajmoka.Radim oko 100 jutara, dopada mi se ovaj forum,jako je koristan! :D
 
Pozdrav svima. Ja sam Sloba iz Niša. Imam nekih 10-ak ha kod Knjaževca i planiram od ove godine da ih obrađujem.
Forum Vam je odličan :ppozdrav:
 
Zdravo svima na forumu. Ja sam Goran iz Bavanista. Kupio sam presu za baliranje Rivierre Casalis KR 50G. Pa bih hteo da naucim nesto o njoj. :ppozdrav:
 
Pozdrav za sve na forumu! Novi sam,pa da se predstavim. Zovem se Dražen,iz Rogatice sam, Republika Srpska. Imam 35 godina,oženjen,otac dvoje djece. Radim u državnoj službi,a u slobodno vrijeme,za svoje potrebe uzgajam piliće već par godina,a od prošle godine i ćurke. Prošle godine sam odgojio 2 komada,a ove planiram da nabavim 10 ak. Mnogo sam naučio od Vas na forumu. Još jednom,pozdrav svima,pa ću se javiti kad budem imao o čemu da komentarišem. :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh