Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZDRAVO SVIMA JA SAM ILIJA TODOROVIC IZ SMEDEREVSKE PALANKE BAVIM SE SVIM I SVAČIM OD ČEGA SE MOŽE PREŽIVETI !!! A VOLIM POLJOPRIVREDU I ŽIVOTINJE UZGAJAM VIJETNAMSKE SVINJE I MORAVKU STARU AUTOKTONU RASU, UKRASNU ZIVINU, I OVCE IL DE FRANS. A PLANIRAM I KUNIĆE ALI SE JOŠ DVOUMIM IZMEDJU NEKIH RASA POZDRAV SVIMA!!!!!!!!!!!!
 
Dobrodošao,predstavljanje ti je napisano velikim slovima što se ovde smatra vikanjem.Isključi Caps Lock i piši slobodno dalje u temama koje te zanimaju. :cao:
 
Pozdrav svim poljoprivrednicima,ja sam nov u ovome,iz okoline sam Subotice,radim 30 jutara svoje i 50 u zakup.svastarim sa stokom al razmisljam o farmi ovaca,ali ne znam dal se isplati.
 
Kao novi clan, pozdravljam sve koji su doprineli stvaranju ovako korisnog i zanimljivog site-a. Radujem se buducem druzenju i saradnji.
Veliki pozdrav iz Sombora! :cao:
 
Zdravo svim clanovima i nove i stare. Jas sum Ace od makedonija super ste. Tovim svinje oko 250 godisno i sejem 20 ha jecam. to je to za sada.
 
Ace dobro nam dosao, ovde ces sigurno naci dobro drustvo sa kojim ces moci da razmenjujes iskustva.
 
Nebojsa U je napisao(la):
Zovem se Nebojsa i od skora se bavim proizvodnjom malina i kupina. Nadam se da cu ovde naci neke korisne informacije da unapredim proizvodnju :ppozdrav:
Dobro dosao komšija
Post je spojen: [time]1297968887[/time]
_________________________________________________
aciko je napisao(la):
Čovek se uči dok je živ,.. hvala najlepše,.. tumaram po netu za informacijama o proizvodnji prirodne zdrave hrane (profit me ne zanima!!!) a tanak sam sa osnovnim predznanjem i tako,..

Pozdravljam te komšija i dobrodošao
 
pozzzz svima....zovem se Drago iz Slavonskog Broda sam bavim uzgojom povrca imam 700 kvadrata plastenika ....uz to jos se bavim ribarenjem na rijeci savi.....hobi mi je golubabarstvo golubovi pismonose i srpski visokoletaci....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh