Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima ja sam ljubomir iz kule . Od prosle godine citam ovaj forum i jako sam zadovoljan koliko sam procitao pametnih saveta iz poljoprivrede. Nadam se da cemo dobro saradzivati u narednom periodu.
 
Svi članovi koji u svom profilu nemaju upisanu lokaciju, treba to da urade.

Lokacije tipa; Tasmanjija, Mongolija, ili opšte tipa Srbija, BiH, Makedonija, Srem, južni Banat... Neće biti uvažene.

Svi to mogu promeniti ili upisati radi lakše komunikacije.

Svi imaju mesec dana vremena da to učine.
 
ljubomir je napisao(la):
Pozdrav svima ja sam ljubomir iz kule . Od prosle godine citam ovaj forum i jako sam zadovoljan koliko sam procitao pametnih saveta iz poljoprivrede. Nadam se da cemo dobro saradzivati u narednom periodu.
Iz koje Kule ,kod Poizarevca ili Vojvodine?Dobro nam dosao i svi ostali.
 
srdjuanzorz je napisao(la):
ljubomir je napisao(la):
Pozdrav svima ja sam ljubomir iz kule . Od prosle godine citam ovaj forum i jako sam zadovoljan koliko sam procitao pametnih saveta iz poljoprivrede. Nadam se da cemo dobro saradzivati u narednom periodu.
Iz koje Kule ,kod Poizarevca ili Vojvodine?Dobro nam dosao i svi ostali.
Valjda Kula kod Bozevca? :haha: :haha: :haha: Salim se malo. Dobrodosli svi novi clanovi. :ppozdrav:
 
pozdrav svima!!! ja sam Milan iz Putinaca (Ruma).... prijavio sam se cisto iz znatizelje, da uzmem neka islustva i pomognem nekom svojim iskustvom! posedujem 5 traktora i mnostvo druge mehanizacije! nadam se da cu biti dobrodosao na ovaj forum!! :D :ppozdrav:
 
dobro došli novi kao i ja i pozdrav starima ja sam mario i to i piše u mojen niku
 
Dobro veče,
Ja sam Miloš iz Ašanje. Zanimaju me informacije o organskoj proizvodnji, reciklaži biljnog otpada i korišćenje efektivnih mikroorganizama.
S poštovanjem,
MK
 
Pozdrav svim forumašima. Ja se yovem Mihalj. Iz Starog Bečeja sam. Bavim se Voćarstvom, vinogradarstvom,vinarstvom, pčelastvom, zemljoradnjom, i po potrebi stolarstvom. I ako Bog da onda ću sledeće godnie biti diplomirani istoričar.
 
Pozdrav svim forumashima :ppozdrav:.Zovem se Vladislav bavimsse ratarstvom i radim usluge mehanizacijom.Lokacija Pokraina Vidin Bugarska.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh