Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo da se i ja prestavim .zovem se Nenad bavim se kozarstvom poslednjih 6godina to mi je jedino zanimanje.Na forumu sam jer mislim da tu moze dosta da ce sazna pozdrav svima i izvinjavam se sto se ranije nisam prestavio
 
Pozdrav svim forumasima. Zovem se Dragan i zivim u okolini Panceva. Bavim se svim i svacim,tj....prezivljavanjem ekonomske krize.:) Forum pratim duze vreme kao gost,a ovih dana sam se registrovao :cao:
 
Pozdrav svi forumašima. Ja sam Jan ( ili srb. Janko ), slovak, iz Padine opština Kovačica.
Radim 10 h. svoje zemlje, ništa ne uzimam u zakup. Pola kukuruz a druga polovina pšenica i suncokret.
Imam traktor torpedo dajc 7506 iz 80 i neke. Hobista u poljoprivredi ( kako kažu ovi iz ministarstva).
Forum pratim duže vreme, pa da se javim.
 
Pozdrav svima na forumu
Pregledom po internetu valjda slučajno sam otvorio i ovaj sajt, koji mi se mnogo svideo. Pošto se svi predstavljaju evo i mene:
Ja sa Srđan imam 50 god. otac tri ćerke i živim u Župi aleksanrovačkoj na obroncima Kopaonika. Radio sam u nekoliko firmi (najviše u Vino Župi 20 god.) sada sam bez posla. Supruga mi radi u Domu zdravlja kao programer. Najstarija ćerka je na trećoj god. ekonomskog, a druge dve (bliznakinje) su na poljoprivrednom - tehnologija druga godina, sve u Beogradu.
Zemlje imam vrlo malo oko 2 ha, koje je uglavnom pod voćem i to:
1500 čokota vinograd,
350 stabala višnje,
140 stabala šljive,
nešto kupine, i
nešto jagode.
30-ak ari spremam na jesen za malinu koja je ovde dosta zastupljena, kao i 40 ari za šljivu sve u pripremi.
Za sada toliko, valjda ćemo se družiti!
 
Pozdrav svima od Zeljka, zivim od 2006 van Srbije,ali sam odrastao dole i ziveo duze vreme...naravno na selu i jos uvek u srcu i dusi sam gedza :veseljak:: ,inace forum vam je extra...ja se izvinjavam sto sam se malo kasnije predstavio...ali bolje ikad nego nikad :)
Moji zive dole i bave se poljoprivredom,na ovaj nacim pokusavam koliko toliko da im pomazem i vecim delom sam zbog njih na vasem forumu a delom i zbog sebe, uvek je korisno imati dobre info o novim i starim dobrim stvarima vezano za Poljo....

pozdrav i svako dobro
žar :bravo:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh