Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nebojsa U je napisao(la):
Zovem se Nebojsa i od skora se bavim proizvodnjom malina i kupina. Nadam se da cu ovde naci neke korisne informacije da unapredim proizvodnju :ppozdrav:

Dob ro ti nama došao komšija :ppozdrav:
 
E pa drugovi zdravo,ja sam Mihailo iz Sjenice sam imam oko 20 grla krupne stoke,krave i bikovi,forum je eksta i nadam se da ce dugo biti ovakav.
 
Evo i mene. Zovem se Aca Vicentic iz Uba i zanima me sve o poljoprivredi a skoro ništa neznam. "Blago onom ko zna da ne zna" i stigoh ovde. Veliki pozzz svima :cao:
 
Aco dobro nam dosao, ima vremena naucices niko se nije naucen rodio, a ovaj forum je pravo mesto za to.
 
Čovek se uči dok je živ,.. hvala najlepše,.. tumaram po netu za informacijama o proizvodnji prirodne zdrave hrane (profit me ne zanima!!!) a tanak sam sa osnovnim predznanjem i tako,..
 
aciko je napisao(la):
Evo i mene. Zovem se Aca Vicentic iz Uba i zanima me sve o poljoprivredi a skoro ništa neznam. "Blago onom ko zna da ne zna" i stigoh ovde. Veliki pozzz svima :cao:

I tebi komšo pozdrav i dobrodošao
 
Evo kao sto je i red da se predstavim.Zovem se Mirko tj. ne zovem se nego mi je to ime a drugi me zovu,iz okoline Vrsca sam i bavim se koliko mogu odrzavanjem poljo masina.Ovo sam trebao pre prvog posta da uradim ali mislim da nije velika greska. :cao:
 
Ja sam Milan Gačević, živim u Prijepolju, a farmu ovaca sam napravio na Jabuci iznad Prijeopolja. Trenutno imam oko 40 ovaca i jagnjadi, svega i svačega, što se tiče rase, a planiram da napravim nešto oko 100 kom. Wintrbega, polako uz pomoć Boga i forumaša i njihovog iskustva nadam se da ću i uspeti. Ono što ja radim spreman sam da pokažem slikama i da iznosim svoja iskustva iz ove oblasti. nadam se da će mo se dobro i DUGO družiti . Sve Vas pozdravljam u nadi da će u ovoj državi doći bolji dani za ovčare.
 
Zdravo svima ja sam Slobodan Jovanovic iz Mionice.Po profesiji sam elektrotehnicar energetike sto se moglo i naslutiti iz mog avatara tim poslom se inace i bavim,osim toga imam jos raznih interesovanja ali jedno kojeme najvise preokuplja je ovcarstvo.Posedujem nesto zemlje oko 25 ovaca 2 ovna i trenutno oko 20 jaganjaca.Toliko za sada
 
Pozdrav svima. Ja sam Mladen iz Ban Karadjordjeva. Po zanimanju sam diplomirani pravnik, bavim se zemljoradnjom. Obradjujemo oko 80 jutara i vrsimo usluge obrade zemlje. Ovaj forum vec duze vreme pratim, ima zanimljivih tema i moze dosta da se nauci.
 
BOCA je napisao(la):
Zdravo svima ja sam Slobodan Jovanovic iz Mionice.Po profesiji sam elektrotehnicar energetike sto se moglo i naslutiti iz mog avatara tim poslom se inace i bavim,osim toga imam jos raznih interesovanja ali jedno kojeme najvise preokuplja je ovcarstvo.Posedujem nesto zemlje oko 25 ovaca 2 ovna i trenutno oko 20 jaganjaca.Toliko za sada

I tebi komšo dobrodošlica sa moje strane :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh