Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima! ukratko o meni: Snezana iz Uzica,posto sam zaposlena malina mi je dodatni posao...u pocetku sam zasnovala jedan manji malinjak ,mozda ima 6 ari, pa sam polako radeci u njemu ucila i naravno ponekad i gresila . S vremenom, kad mi se ucinilo da nesto znam , zasadila sam jos 10 ari pa to posle prosirila,kako to vec biva od svojih sadnica jos red dva i ako sam u pocetku imala 12 redova sad taj malinjak ima 17 redova a ja ne znam kolika je to povrsina ili koliko tu ima sadnica. prosle godine sam zasadila 2500 :bravo:sadnica na novoj povrsini i eto sad tu treba postaviti kolje ,zicu itd.
 
Pozdravljam sve. Forum je super i dosta stvari sam naucio ovde. Inace imam malu farmicu koka nosilja {800 kom} u Besnom foku,gde i zivim. Za one koji nikad nisu culi za to naselje,to vam je 5 km od Padinske skele prema Zrenjaninu.Zovem se Goran a nadimak vaske.
 
zivim u okolini zrenjanina obradjujem 5,5 ha zemlje i drzim 5 krava sa tendencijom da povecam na osam osto sam bez posla pre pet godina i s obzirom da zivim na selu drugi posao je prakticno nemoguce naci pa sam poceo polako da stvaram mini farmu s namerom da obezbedim kakvu takvu egzistenciju i bilo je krenulo ostvario sam i neke subvecije do 2008,medjutim otkad je dosao novi ministari uveo diskriminaciju ne ostvarujem skoro nista samo onaj povracaj za naftucovek je uveo da se plati penziono i socijalno ist i za onog ko radi 5ha kao i onaj sto radi 200 ha da nije istina bilo bi smesno isto kao da samo umaticene krave dobijaju 12,5 ili sad 25000 kao da su nase sugave pa ne zasluzuju i da pritom mnogi od nas nemaju uopste priliku umatice grla niti ima ko to da radi ali je bitno naci razlog da se neko forsira a neko neali malo se preigralo pa sad se uvoze i mleko i junice svak cast.eto prestavio sam se
 
Pozdrav svim korisnicima foruma,zovem se Viktor iz Ban.Novog.Sela.sam,bavim se proizvodnjom kukuruza,suncokreta i pšenice na 20hekt.zemlje,i planiram da vremenom proširim posed.
Imam svu prateću mehanizaciju za obradu zemlje i proizvodnju navedenih kultura,pored toga bavim se i kamionskim prevozom istih kultura.
Od skoro sam postao korisnik foruma i izvinjavam se svima što se nisam odmah predstavio....!!! :cao:
 
Zovem se Nebojsa i od skora se bavim proizvodnjom malina i kupina. Nadam se da cu ovde naci neke korisne informacije da unapredim proizvodnju :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh