Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro vece svima, ja sam Djordje iz Backog Dobrog Polja mada zivim na relaciji Novi Sad - Backo Dobro Polje. Sa ocem obradjujem 60ha zemlje na kojoj gajimo iskljucivo kukuruz i psenicu, a i soju i suncokret . Nov sam na forumu pa samo da se predstavim :ppozdrav:
 
Pozdrav svim clanovima i administratorima. .nisam stigao da se predstavim pa ovom prilikom to cinim da me ne kritikujete sto nisam :D. .zovem se Dragan i zivim u okolini Kraljeva. .i sto bi jedan Cacanin sa foruma rekao bavim se koliko stignem svime i svacime po malo. .ukratko zanimaju me sve zivotne sfere pa i poljoprivreda posto zivim u seoskom podrucju. .toliko od mene pa se cujemo. .
 
Pozdrav svim clanovima foruma.Zovem se Sasa iz Bajmoka sam i novsam na forumu.Toliko od mene za sada dok se polako neukljucim u diskusije posle pregleda foruma pozzz :cao:
 
Dobar dan! Evo da se i ja ukratko predstavim.
Živim u Slavoniji i moja obitelj i ja bavimo se stočarstvom(ovce)a uz to i ratarstvom,uglavnom Romanovske ovce i za sad smo zadovoljni.
Pozdrav administratoru i svim članovima foruma! :cao:
 
Čestitam novodišlima.Prvi korak je napravljen a to je predstavljanja pa dalje .......................Svakim danom sve je više članova na ovom forumu. :ppozdrav:
 
zdravo postovani poljoprivrednici i stocari ja sam Bojan iz jednog sela kod petrovca na mlavi...nadam se da ce se dobro slagati i davati savete jedno drugom.. :ppozdrav: ja sam mladi stocar koji se bavi uzgojom muskih telica do 200kg i zato sam se prijavo na ovaj forum da bi naucio nesto vise od vas.. :bravo: :D
 
Da se predstavim i ja zovem se Sasa i iz okoline Pirota sam bavim se pomalo pcelarstvom ,masinstvom i nezvanicni sam autoprevoznik pozdrav svima na forumu
 
boki@ je napisao(la):
zdravo postovani poljoprivrednici i stocari ja sam Bojan iz jednog sela kod petrovca na mlavi...nadam se da ce se dobro slagati i davati savete jedno drugom.. :ppozdrav: ja sam mladi stocar koji se bavi uzgojom muskih telica do 200kg i zato sam se prijavo na ovaj forum da bi naucio nesto vise od vas.. :bravo: :D
Dobro doso druze,ja sam jos mladji od tebe :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
boki@ je napisao(la):
zdravo postovani poljoprivrednici i stocari ja sam Bojan iz jednog sela kod petrovca na mlavi...nadam se da ce se dobro slagati i davati savete jedno drugom.. :ppozdrav: ja sam mladi stocar koji se bavi uzgojom muskih telica do 200kg i zato sam se prijavo na ovaj forum da bi naucio nesto vise od vas.. :bravo: :D
Dobro dosao komsija, i nazdravlje. :ppozdrav:
 
Hvala kolega na podršci i bar za sada ne osećam da mi rad u informativi nedostaje, jednostavno smo se izgleda zasitili ovih laži posle više od 20 godina staža. A što se tiče našeg novog posla na zemlji, sramota me ke da kažem da imam samo jedan hektar obradive zemlje. Ustvari, i nije me sramota - toliko mi preci ostavili, a i oni rađali samo mušku decu pa se posed usitnio. Izgleda da ova moja dvojica sinova, kakva su vremena, od tate mogu da očekuju po 50 ari, ili neka uče za popa ili žandara ...
 
Zovem se Alexandar Vermesan,Iz Sutjeske sam,Obradjujem 60 jutara zemlje.
Od mehanizacije posedujem:
Belarus 820
Imt 539
Presa Poljostoj
Zmaj 142
Berac 222 Bunkeras
i svu pratecu opremu!


2q21qvs.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh