Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,
vec neko vreme vas citam i jednostavno-sjajni ste!Lepa riznica znanja i iskustava,pogotovo za pocetnike u ovoj oblasti kao sto sam ja.Naime, podigla sam zasad kajsije i eto mene ovde sa vama,a pred novim izazovom...svaka pomoc i savet su dobrodosli...nadam se razmeni iskustava i lepom druzenju.Hvala na citanju.
 
Pozdrav. Pratim forum već duže vreme. Ima dosta interesantnih stvari. Trenutno se zanimam samo za pčelarstvo, jer zbog posla ne mogu da izdvojim vreme i za druge stvari, ali nikad se nezna!
 
francuz je napisao(la):
frenky9415 je napisao(la):
Pozdrav ja sam Dusan dolazim sa Kosova opstina Leposavic Selo Postenje Ovde sam radi druzenja i razmene iskustva.javascript:void(0);
Pozdrav komsija, dobro dosao, lep i ugodan boravak na nasem dragom i korisnom forumu...
Opisi malo cime se bavis, sta imas od stoke, mehanizacije, radis, studiras idr
Pozdrav Mile ja tebe znam ti mene ne znas :) :prijateljski pozdrav: Poljoprivreda i malo stocarstvo je zastupljeno kod mene kao i sam sto znas dolazio sam ja kod tebe sa Nemanjom Gvozdicem jednom prilikom Dobro je da ovde ima ljudi sa naseg kraja
 
Reših da se konačno uključim u rad foruma. Ja sam Milan veterinar iz trenutno Požarevca
 
Izvinjavam se zbog nepredstavljanja.Dakle ovako. zovem se Vaso i iz okoline Bijeljine sam.Znaci seoski zivot i zivot iskljucivo od poljoprivrede.Sa porodicom obradjujem 14.5 ha zemlje(kukuruz.psenica.malo povrca. i nesto stoke).Jako mi se svidio forum pa sam odlucio da se malo ukljucim.Rado bih podijelio neka svoja saznanja(ako ih imam :haha:)sa ostalim forumasima. :ppozdrav:
 
sova je napisao(la):
Izvinjavam se zbog nepredstavljanja.Dakle ovako. zovem se Vaso i iz okoline Bijeljine sam.Znaci seoski zivot i zivot iskljucivo od poljoprivrede.Sa porodicom obradjujem 14.5 ha zemlje(kukuruz.psenica.malo povrca. i nesto stoke).Jako mi se svidio forum pa sam odlucio da se malo ukljucim.Rado bih podijelio neka svoja saznanja(ako ih imam :haha:)sa ostalim forumasima. :ppozdrav:
pozdrav iz Ugljevika :ppozdrav:
 
Evo da se malo predstavim bavim se povtlarstvom proizvodnjom paprike polovicu a druga polovica svašta nešto obrađujem 10kj sa malim 539 a vidim da se ovdje može pročitat puno korisnih savjeta inače živim u Virovitici.
 
pozdrav za stare clanove, ja sam dule, iz gibarca, uz roditelje obradjujem zemlju, imamo i malo svinja, nadam se da cu ovde nauciti nesto novo. :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh