Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam Oliver Bogojevic iz golubinaca iz srema ,bavim se proizvodnjmo jednodnevnih pilica rase ross308 imam svoje maticno jato o 4000koka, inkubatorsku stanicu u zivinarstu sam od 2006god inace moja porodica se bavi privatnim poslom tj. mesaonom stocne hrane vec 20god,zavrsio sam fakultet za predetni menadzment a sada sam zivinar inace imam 29 godina.pozdrav svima ako nekom treba neka informacija moj tel je 062/200-234
 
bogojevic je napisao(la):
ja sam Oliver Bogojevic iz golubinaca iz srema ,bavim se proizvodnjmo jednodnevnih pilica rase ross308 imam svoje maticno jato o 4000koka, inkubatorsku stanicu u zivinarstu sam od 2006god inace moja porodica se bavi privatnim poslom tj. mesaonom stocne hrane vec 20god,zavrsio sam fakultet za predetni menadzment a sada sam zivinar inace imam 29 godina.pozdrav svima ako nekom treba neka informacija moj tel je 062/200-234
Svaka cast, dobro si se izreklamirao, lepo je znati da se prijavljuju ljudi imenom i prezimenom... Dobrodosao ti nama, cim pocne sezona jednodnevnih pilica eto mene kod tebe... Odmah ti saljem pitanje u vezi transporta jednodnevnih pilica na pp :ppozdrav:
 
stvarno vidim da ste dosta druzeljubivi... evo da se predstavim... zovem se Milorad i javljam vam se iz Pozarevca. imam 22 godine. Od elektrotehnicara rachunara izuchio sam gomilu zanata da bih nekako opstao na platnom spisku (tapetar, konobar, fitnes trener, i sada pekar :p ) sada pokusavam da dignem na noge domacinstvo koje je godinama bilo u poljoprivrednim poslovima, ali okad nema deke , kako se meni cini, sve se presipa iz supljeg u prazno :p

ovde sam stvarno sakupio dosta informacija i nikako da se odvojim od pregledanja stranica... od ovoga moze biblioteka da se napise :p !! hvala vam puno svima, mnogima ste pomogli...

razmisljamo ja i moj kum da se ozbiljno bacimo na poljoprivredu ovog proleca, pa ne znamo ni odakle da pocnemo. ima jos dosta toga da se procita i nauci od vas, pa kada se odlucimo razmenicemo iskustvo, naravno za buduca pokolenja :p :p :p
 
Besna_Glista je napisao(la):
stvarno vidim da ste dosta druzeljubivi... evo da se predstavim... zovem se Milorad i javljam vam se iz Pozarevca. imam 22 godine. Od elektrotehnicara rachunara izuchio sam gomilu zanata da bih nekako opstao na platnom spisku (tapetar, konobar, fitnes trener, i sada pekar :p ) sada pokusavam da dignem na noge domacinstvo koje je godinama bilo u poljoprivrednim poslovima, ali okad nema deke , kako se meni cini, sve se presipa iz supljeg u prazno :p

ovde sam stvarno sakupio dosta informacija i nikako da se odvojim od pregledanja stranica... od ovoga moze biblioteka da se napise :p !! hvala vam puno svima, mnogima ste pomogli...

razmisljamo ja i moj kum da se ozbiljno bacimo na poljoprivredu ovog proleca, pa ne znamo ni odakle da pocnemo. ima jos dosta toga da se procita i nauci od vas, pa kada se odlucimo razmenicemo iskustvo, naravno za buduca pokolenja :p :p :p
Dobrodosao zemljak. :D za predstavljanje.Moras malo da dolazis na predavanja u zavod za poljoprivredu. :ppozdrav:
 
[/quote]Moras malo da dolazis na predavanja u zavod za poljoprivredu. :ppozdrav:
[/quote]

za predavanja sam uvek raspolozen :p gde da se informisem kada imaju ta predavanja ? sad moram debelo da se informisem odakle da krenem, da ne izgorim kao paprika posle letnje kise :p ::suncanje::
a posle ide :ppozdrav: :veseljak::
 
pozdrav svim forumasima.. pratim forum,,poljoinfo,, vec neko vreme i zaista mogu da ga pohvalim
I kako pravila nalazu red je da se i predstavim, zovem se Boris i zivim u istocnoj srbiji u jednom selu blizu Kladova.Zivim sa zenom i dvoje dece,od ove godine iz austrije posle 40 godina rada vracaju mi se otac i majka tako da ce gazdinstvo biti brojnije za dva clana. Od poljoprivredne mehanizacije posedujem traktore imt-533,539,i 560, kombajn Zmaj 142 za sada samo u zitnoj varijanti, tri pluga,tanjiracu,rasturac vestackog dubriva,spartac,drljace, sejalice za zito i kukuruz, prskalicu itd.Inace obradujem 20 hektara zemlje pretezno kukuruz, psenica i jecam. Hobi mi je vinograd i pravljenje vina. Posedujem 1000 cokota sovinjona i kabernet-sovinjona.Inace slabo baratam sa kompjuterom, ali cu uz pomoc dece videti da stavljam i neke slike.
 
Pozdrav svim ljudima na ovom forumu,prativ vas vec godinu dana i dosta toga korisnog sam naucio.. :D Od mehanizacije imam 2 traktora imt542 i torpedo 9006,berac222,kamion zastava,sve prikljucne masine za ova dva traktora,radim 20ha zemlje,i hteo bi kupiti sad zmaja 142..POZDRAV :ppozdrav:
 
Pozdrav iz okoline Vrnjačke Banje, od doskorašnjeg novinara lokalnog medija, a od letos jednog od mnogih sa evidencije nezaposlenih, kako se to obično kaže. I kuda ćemo, nego majci zemlji. Inače, od ranije se bavim povrtarstvom, tačnije uzgajanjem paprike. To je počelo dobro, izleda da Bog hoće da podrži debitante i svake godine penjem poizvodnju. Mi u dolini Zapadne Morave za sada nemamo problema sa plasmanom, uglavnom kraljevačka kvantaška pijaca i veliki kupci sa zapada i juga otkupe najveći deo robe. Pratim ovaj sajt redovno i eto reših da i ja postanem Vaš član. Vaš i ničiji više ! milovan64
 
milovan64 je napisao(la):
Pozdrav iz okoline Vrnjačke Banje, od doskorašnjeg novinara lokalnog medija, a od letos jednog od mnogih sa evidencije nezaposlenih, kako se to obično kaže. I kuda ćemo, nego majci zemlji. Inače, od ranije se bavim povrtarstvom, tačnije uzgajanjem paprike. To je počelo dobro, izleda da Bog hoće da podrži debitante i svake godine penjem poizvodnju. Mi u dolini Zapadne Morave za sada nemamo problema sa plasmanom, uglavnom kraljevačka kvantaška pijaca i veliki kupci sa zapada i juga otkupe najveći deo robe. Pratim ovaj sajt redovno i eto reših da i ja postanem Vaš član. Vaš i ničiji više ! milovan64

Pozdrav i dobrodošao kolega.

Slična situacija je bila i kod mene.Radio sam skoro dvije godine na jednom privatnom radiju,samo za razliku od tebe ja sam samovoljno napustio.

Ovi današnji kapitalisti i krv bi ti isisali,kada bi mogli,koliko god radio malo im je.
Na sreću,imao sam nešto zemlje i poljop.mehanizacije naslijeđene od oca i evo me na svom imanju i direktor i komercijalista,glavni i odgovorni urednik i još bezbroj odgovornih "funkcija"
 
Cao drugari ja sam iz Macve,jedno selo Lipolist bavim se poljoprivredom,stocarstvom i svinjarstvom. Trenutno obradjujem oko 40ha zemlje,ali se i dalje prosirujem. ovde sam da prikupim jos vise informacija,koje ce mi biti sigurno od velike koristi.... Pozdrav svim forumistima super ste.......... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh