Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro nam došao :bravo: Što se tiče strmog terena možda je to i dobro. Uštediš goriva kad oreš, samo se otisneš niz stranu :haha:
 
Evo ukratko da vam se predstavim ja sam Milan iz Crvenke sam drzim krmace pa bih zeleo da razmenim iskustvo i da naucim nesto i od drugih unapred hvala :cao:
 
Svi vi koji ste se ulogovali na ovaj forum,
došli ste na pravo mjesto,
sve što vas zanima.
ovdje ćete naći,
vaša iskustva,prenesite ovdje,
da i drugi nauče,

dobra nam došli !!!!!!!!
 
E ovako ja sam Petar Tonkovic iz golubinaca bavim se auto elektrikom ako vas nesto zanima tu sam da pomognem sto se tice struje na poljoprivrednim masinama i traktorima
Post je spojen: [time]Wed Feb 9 15:01:43 2011[/time]
_________________________________________________
perastruja je napisao(la):
E ovako ja sam Petar Tonkovic iz golubinaca bavim se auto elektrikom ako vas nesto zanima tu sam da pomognem sto se tice struje na poljoprivrednim masinama i traktorima
 
Ja sam iz Zemuna , sa kucicom na Fruskoj gori i sa zeljom ( i planom !) da se odselim gore.
 
Pozdrav, zovem se Petar, živim u Pančevu, a imam malo imanje u Kovinu. Tek počinjem da se bavim poljoprivredom, pa mi nemojte zameriti na neznanju ...
 
Pozdrav forumašima ja sam Vlado Simendić iz Bosanskog Šamca bavim se prevozom žitarica iz Mađarske,Srbije,Hrvatske za Bosnu , a pored toga obradjujemo oko 10ha uglavnom kukuruz.
Planiramo izgradnju silosa od 100t i manje sušare da se riješmo branja u klipu pa se malo informisem na forumima.
 
Poštovanje svima, ja sam iz Gradiške (RS) i bavim se voćarstvom. Sviđa mi se način na koji funkcioniše ovaj forum, htio bih da naučim nove stvari i prenesem znanje koje imam. Pozdrav!
 
zdravo . ja sam bojan mitrovic iz kraljeva . otkrivsi ovaj forum zainteresovao sam se za amatersko napredno vocarstvo. imam 4 h zapustenog imanjca pa sam voljan da ga uredim za licne potrebe.nadam se da ce mo napredovati u znaju kroz druzenje.hvala
 
Pozdrav svima.Ja sam Lazar iz Titela.Treba mi pomoc oko uzgoja gljiva pa ako je neko raspolozen da nam pomogne bicu mu zahvalan.Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh