Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima, zovem se Мića, iz Prahova sam i bavim se ratarstvom. Forum je odličan, pa sam odlučio da se pridružim.
 
Zdarvo svima, zovem se Toplica, iz okoline Leskovca sam, po struci sam inzenjer elektronike, ali se bavim i poljoprivredom. Forum je super, a ja imam nekih nedoumica pa sam se zbog toga i registrovao :cao:
 
Dobro došli svi novi na Poljoinfo forum.

@torpedo td4806c
Eto nam još jednog iz elektrostruke a prešao da se bavi poljoprivredom...
Ma Srbija je zemlja čuda.
 
Добродошао, имењаче. :ppozdrav: Е јеси убо машину, свака част :ppozdrav: :cao:
 
pozdrav forumasima zovem se jovica iz novog knezevca pa posto kod nas slabo ide udruzivanje dobro mi dodje poseta i saveti na forumu, da cujem nesto novo. :cool: :cool:
 
@torpedo td4806c
Prvo dobro doso, samo napred sa poljoprivredom, jedino se jos tu radi u SRBIJI!!!!!!
a jedno pitanjce, jel Gornje Brijanje bese kod Kosancic??

@jovica 5 dobro doso!!! :ppozdrav:
 
Pozzz svima zovem se Toni, iz Ljubuškog sam, došao sam na ovaj forum jer cu ovdje sigurno moci saznati nesto novo i korisno.... :D :ideja:
 
Pozdrav forumasi. Ja sam Fahrudin iz okoline Viteza, obradjujem 2ha zemlje i bavim se svim i svaćim.Na forumu sam jedno vreme ali kao gost pa reko i ja da se predstavim.
 
torpedo td4806c je napisao(la):
Zdarvo svima, zovem se Toplica, iz okoline Leskovca sam, po struci sam inzenjer elektronike, ali se bavim i poljoprivredom. Forum je super, a ja imam nekih nedoumica pa sam se zbog toga i registrovao :cao:
Branko je napisao(la):
Dobro došli svi novi na Poljoinfo forum.

@torpedo td4806c
Eto nam još jednog iz elektrostruke a prešao da se bavi poljoprivredom...
Ma Srbija je zemlja čuda.
Ех, шта нас је елекроночара....
 
e zdravo ljudi da se predstavim ja sam Bogdan Marjanovic dolazim iz Gornjeg Milanovca bavim se stocarstvom, obradjujem njive imam ih dosta , ali jedini je problem sto u svakoj njivi koza pase pod rucnim kolika je strana...:)))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh