Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,već duže vreme pratim Vaš forum i sve pohvale!Iz Sokobanje sam,ovde ima dobre zemlje,nema zagađivača ali nema ni prozvođača.Preko leta je pijaca prepuna nakupaca i proizvođača iz Leskovca i Moravskog kraja.Moja porodica sadi luk,krompir,zimski kupus,nešto malo i šargarepu, a počeli bismo da sadimo i paradajz ,krastavac i papriku(u plastenike)ali tu nemamo nikakva iskustva,pa nam je pomoć neophodna!Hvala unapred svima!
 
pozdrav svima, ja sam iz dolova, i sa svojim ocem sam poceo da se bavim uzgojem francuskih alpina u deliblatskoj pescari.
 
Pozdrav za sve nove članove i dobro došli! Starim kukama, zasluženo pivo!

1reyon.jpg
 
pozdrav, ja sam iz Kragujevca imam 30-ak košnica sa pčelama i ideju da od toga zaradim dodatni prihod.
 
evo da se i ja predstavim ja sam ivica dolazim iz hrvatske točnije iz karlovca bavim se poljoprivredom nemam toliko puno krava ali u povećanju je
 
pozdrav svima ja sam ratko iz banatskog brestovca radim 35kj zemlje i imam nesto krava
 
Pozdrav svima ja sam Borko iz Zablja resio sam da pocnem da se bavim ovcarstvom pa ako neko ima neki savet dobro bi mi dosao.Najvise me interesuje Bergamo rasa ovaca.Imam i nesto krmaca za priplod pietren+durok. :ppozdrav: :ppozdrav: :osmeh:
 
Pozdrav forumasi. Ja sam Ilija iz Backog Dobrog Polja, obradjujem 20ha zemlje i bavim se ratarstvom.Na forumu sam jedno vreme ali kao gost pa reko i ja da se predstavim.
 
Pozdrav svima, zovem se Balaž, iz starog Bečeja sam, imam 34 godine, bavim se stočarstvom. Imam svoju farmu svinja, 300 kom u turnusu.
Sajt je ekstra, nemam puno iskustva u pisanju na forumima, ali ću se snaći nekako. :D
 
Ja sam Muhidin Hasičić. početnik uzgajivac iz Bosne, grad travnik, drago mi je da sam na ovo forumu jer mogu naučiti dosta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh