Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vozdra

Zovem se Dragan i iz Tuzle sam, na na vas forum sam sasvim slucajno naletio i da budem iskren drago mi je zbog toga i bez okolisanja cu da vam kazem da ste veoma veoma dobri i da imate pravo dobrih tema ali za mene najvise interesantne su one iz organske poljoprivrede.Zivim inace u gradu tako da nemam nikakvog iskustva po pitanju poljoprivrede ali se nadam da ce se to vrlo brzo promijeniti i da cu moci neke stvari koje ovdje procitam ili iz literature koju skinem moci da primjenim na vikendici gdje imamo par duluma tj. da cu mocu uzgojiti cistu hranu za sebe i svoje ukucane.

Toliko od mene za sada pozdrav za sve......
 
Pozdrav svima

Zovem se Antonio iz Požege sam živim u Jakšiću i radim u Agronom d.o.o. u Završju kao poslovođa u centralnom skladištu.
Veselim se ugodnom druženju ss vama!
 
Napokon sam ukapirao :DZovem se Marko :ppozdrav:, okolina Uba, tj zivim u Ubu, a domacinstvo mi je u okolini. Bavim se svinjama amaterski, a inace sam po profesiji, izmedjuostalog vet. tehnicar, ali ne bavim se tim poslom.
 
ovako ja sam aleksandar iz okoline pozarevca sam,pozdravljam sve sa foruma :cao: i hteo bi diskutovati malo o traktoru landin zadrugar
 
markodjurdjevic je napisao(la):
Napokon sam ukapirao :DZovem se Marko :ppozdrav:, okolina Uba, tj zivim u Ubu, a domacinstvo mi je u okolini. Bavim se svinjama amaterski, a inace sam po profesiji, izmedjuostalog vet. tehnicar, ali ne bavim se tim poslom.

Dobro došao komšija.Baš danas ću malo do tvog Uba. :cao:
 
Izvinjavam se. Nisam znao za običaj, inače mi se jako sviđa. Na drugim forumima sam se obično predstavljao prvim tekstom.
Nadam se da ćete me prihvatiti iako se ne bavim poljoprivredom ... i nemam traktor ::namigivanje::
Dakle, po struci sam tehnolog neorganske hemijske tehnologije (uže gledano fizička hemija i elektrohemija). Nedovršeni poslediplomac (stao na 2 ispita).
Izuzetno volim oblast tehnologije vode i maziva. Maziva su mi hobi još od srednje škole ali su mi poslednjih 5-6 (a naročite 2-3) godina postala gotovo opsesija.
Iako nisam radio kao profesionalac u toj oblasti iz gomile literature i kontaktima sa ljudima koji jesu radili u našim rafinerijama stekao sam solidno znanje iz te oblasti.
Ne vredi pričati, moja 'lična karta' je na mom blogu www.motornaulja.blogspot.com
Inače sam ljubaznošću ljudi sa CBC-a (koji su mi dali moj kutak, deo foruma, koji sam podelio sa Ragazzoni-jem) sam se tamo odomaćio te taj forum smatram 'drugom kućom' (što se net-a tiče).
Inače pisao sam i za (na) Honda forumu (gde sam takođe stekao prijatelja), VHS Mladenovac i na City Forumu. Sve o motornim uljima (i pomalo ostalim fluidima za automobile pre svega).
Pokrenuo sam i temu "podmazivanje u poljoprivredi" na CBC no rado bih pomogao i na ovim stranama.
Poljoprivreda mi nije tako daleka oblast (čak imam i komercijalno iskustvo iz 2003. sa hektarom pasulja, ah, to u ovim godinama ne bih više mogao) jer mi se tazbina još uvek time bavi, makar na mnogo manjem nivou nego ranije. Ranije sam više pomagao sad manje, a ne mogu da prežalim pomalo zapušteni voćnjak (makar i na 15 ari) koji sam do skora održavao kao apoteku.
Kako mi je hemija struka pomalo znam i o đubrivima i agrohemikalijama ali to je tek toliko što imam dobru osnovu inače se tu ne bih usudio da se proglasim stručnim (daleko od toga, doduše tehnologiju đubriva solidno poznajem).
Toliko za sada.
Velike obaveze me sprečavaju da svakodnevno budem ovde te ako ne odgovorim par dana to je zbog toga a nikako ignorisanja.
Pozdrav svima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh