Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz svima ja sam marin iz vladimirovca opstina alibunar,ovcarstvom se bavim iz hobija ako i dresurom voivoganskih pulina ,gaim ovce banacka cigaja i jako sam zadovolijan mada bih voleo da se prosirim pozz svima sa foruma
 
zovem se Mališa, živim u Lučici kod Požarevca obradjujem 11 hektara ratarske kulture i imam jedan manji plastenik. Na forumu sam da bi prikupio podatke koji su mi potrebni i iznesem svoje mišljenje, pozdrav svima
 
marijaianja je napisao(la):
zovem se Mališa, živim u Lučici kod Požarevca obradjujem 11 hektara ratarske kulture i imam jedan manji plastenik. Na forumu sam da bi prikupio podatke koji su mi potrebni i iznesem svoje mišljenje, pozdrav svima
Pozdrav i dobro dosao. ::svaka cast:: :D
 
Pozdrav ljudi ja sam Sasa iz okoline Nisa...Proizvodim samo povrce na povrsini 1,5h radim i plastenike pa sam ovde svratio da razmenimo iskustva ::svaka cast:: za mene :haha:
 
Moje ime je Snjezana. Imam 27 godina. Uvodim se u oblast vocarstva posto sam druge struke pa ce mi informacije bazirane na vasem iskustvu i znanju sigurno koristiti.
Za sada toliko,a kada budem imala konkretno pitanje javljam se opet ::traktor:: :ppozdrav:
 
Pozdrav, ja sam Sasa iz Negotina, bavim se raznim majstorijama pa je doslo vreme da se napravi neko jeftinije grejanje. Ovde sam zbog razmene informacija u vezi istog.
 
Pozdrav svima, zovem se Tomica i dolazim iz Varaždina u Hrvatskoj. Bavim se oko 2 godine malinama (sorte Tulameen).To bi ukratko bilo to.
Pozdrav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh