Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo, dragi prijatelji, već duže vreme posećujem ovaj forum i eto i mene kao člana. Poljoprivredom se bavim iz hobija. Sejem oko 5 ha kukuruza, onda to trošim na uzgoj svinja i tako, u Timočkoj krajini nije toliko čest intenzivan tov svinja, tako da ni genetski materijal nije lako dostupan jer jednostavno malo ima uzgajivača rasnih svinja. Znači ovako : jedan IMT, sa priključnim mašinama, jednoredni Šempeter, mešaona stočne hrane i odatle ide na 7 krmača, kroz tri prasilišta, ogajivalište i na kraju u tovilište....E, da, umalo da zaboravim radim i vinograd 2000 čokota, pošto je ovo izuzetno podneblje za vinovu lozu i tradicionalno vinski kraj (PIVNICE...). mislim da sam se uspešno predstavio i mislim da je to dovoljno za početak. Pozdrav od Gorana.
 
pozdrav,evo dosao i ja da se predstavim,zovem se Pedja,okolina Banja Luke poljoprivrednik pocetnik,zapravo promjena posla visak vremena a zemlje ima pa se lomim kako i sta poceti
Poz...
 
pozdrav svima ja sam Goran iz Starceva sam bavim se poljoprivredom i radim oko 110 lanaca zemlje
 
Pozdrav svim forumasima, ja sam Aca iz Rume, radim oko maxim zemlje, vec duze vreme gotovo svakodnevno sam prisutan na forumu ali kao čitač, puno toga može da se nauči i sazna u vidu informacija, za svaku pohvalu ste!!! :D
 
Dobar dan,vec duze vreme pratim ovaj forum ima dosta korisnih stvari vezani za poljoprivredu,inace se zovem Branko .Kuci se bavimo poljoprivredom tj.ratarstvom inace sam i student na poljoprivrednim fakultetu u Novom Sadu :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh