Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svim novim clanovima dobrodoslica i lepo druzenje,i pozdrav za stare clanove :cao:
 
ja sam dejan iz backe palanke obradjujem oko 10ha bavim se ratarstvom od kultura sejem psenicu soju i kukuruz
 
Pozdrav svim marljivim poljoprivrednicima!
Zovem se Antonella i iz Subotice sam.Po profesiji sam arhitekta,ali veliko zanimanje gajim prema poljoprivrednim poslovima.Pridruzila sam se jer dragoceno iskustvo
tesko da cu naci u literaturi...
eto to je sve od mene....nadam se da ce drzava dati ove godine malo vise poticaja za vas trud i zlatne ruke.
 
evo da vam se predstavim i da vas pozdravim dolazim iz svilajnca interesuje me kunicarstvo imam dve zecice novozelandske bele ukrstene sa kalifornijskim belim skoro sam kupio zekana orijasa iz kvalitetnog legla pa bi hteo da napravim neku kombinaciju sa njima vidim da sam napravio gresku u startu sreca ovde ima vise ljudi sa velikim iskustvom i to hoce da podele sa drugima da bi oni koji se bave ovim olaksali sebi muke i dosli do boljih sezultata sa manje experimentisanja.POZDRAV SVIMA
 
Pozdrav svima,ja sam Velimir iz Bečeja,amaterski se bavim voćarstvom na 17 ari.Najviše me interesuje kajsija,ali i ostalo voće,pošto imam svega za sopstvene potrebe.Pošto sam penzioner i teško baratam sa kompjuterom molim da mi oprostite greške u komunikaciji,koje ću verovatno napraviti.
 
Pozdrav drustvo zovem se Petar iz Belegisa sam bavim se poljoprivredom . obradjujem oko 250 kj zemlje ,vec duze vreme pratim ovaj forum i mogu vam reci da ste super .pozz svima
 
zdravo ja sam milan zivim u selu bavim se poljoprivredo i pomalo pocinjem sa vocarstvom pozdrav svima kolko vas ima .i da nas bude jos vise. :ppozdrav: :cao:
 
Pozdrav. Zovem se Darko, iz Futoga sam.Vec neko vreme sam prisutan na forumu,ali se nisam predstavio.Imam 600m2 plastenika(grejanje u zavrsnoj fazi) i proizvodim uglavnom razne salate i sveze zacinsko bilje.
 
Pozdrav za sve. Ja sam Maja iz okoline Pančeva. Naišla sam na ovaj forum i moram da pohvalim članove jer odmah izlaze u susret.
 
Pozdrav svima.Novi sam na ovom forumu,mada dugo pratim rad foruma.
Dolazim iz Gradacca BiH.Imam oko 1.5 hektara vocnjaka i oko 3 hektara oranice.
od voca imam sljivu i nesto kruske.Vise hobi nego profi poljoprivrednik.U planu je prosirenje al o tom po tom.
Toliko do mene za sad lijep pozdrav svima.. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh