Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i ja da se predstavim..Ja sam Aleksandar iz okoline Panceva,bavim se poljoprivredom,posedujem 2 traktora Mtz 82.1 i Imt 542 i skoro sve prikljucne masine...Pozz svim forumasima :ppozdrav:
 
Pozdrav. Ja sam Vlada iz okoline KG -a, manji poljoprivrednik pred penzijom, i ovde cu potraziti malo vise znanja o stocarsttvu... a ko zna sta cu jos naci...
:ppozdrav:
 
Zdravo narode,ukratko:Moje ime je Sasa,iz okoline Jagodine sam,moji se od kada znam za sebe bave cuvanjem-odgoj stoke tako da sam i ja krenuo njihovim stopama i otuda mozda i ta ljubav prema stoci...Od stoke imam skoro sve,od bikova i krava,preko svinja,ovaca,kokosi,gusaka,curaka....Imam oko 8 ha zemlje,traktor imt 539 i skoro sve osnovne prikljucne masine...Da mnogo ne duzim,nadam se da cemo se na ovom fantasticnom mestu za razmenu iskustava tokom dopisivanje blize upoznati...Pozdrav svima-ziveli :ppozdrav:
 
Zravo svima, ja sam goran iz macve bavim se nekih osam godina tovom svinja i uzgojem prasaca.Imam 16 krmaca 2 nerasta i nesto svinja u tovu, mada su brojke uvek promenjive nekad vise nekad manje. Nisam neki veliki proizvodjac ali moje iskustvo dosadasna zapazanja u vezi krmaca, prasaca i objekata (prasilista, cekalista, prihvatilistai ...) podelim sa drugima i naravno da vidim nesto novo i drugacije.
Pozdrav svima!
 
konkretno o landinu-zadrugaru(model slican rakovici)zanima me sve kakav je kao traktor da li je dobar ili ne,potrosnja i eksplatacija traktora... od kada je pocela a kada se zavrsila proizvodnja tacnije zadnje serije tog traktora da li su bile 60-neke ili 70-neke god...neznam sta bi jos mogao da pitam u vezi tog traktora UNAPRED HVALA NA ODGOVORU :cao:
 
pozdrav
Duzi period sam na poljoinfu i pratim par tema, (leska, traktori, mehanizacija i sl.) , Pored "drzavnog posla" mali sam poljoprivrednik koji sa 539 obradjujem kojih 2,5-3 ha nasledjene zemlje, vecinom zitarica, omanji porodicni vinograd i sl, sto bi se reklo poljoprivrednik tipa "vise dara nego mera" ulozi 100 zaradi ili povrati 80, al to je to
Eto za pocetak toliko, a i nemam se cime pohvaliti nesto vise, al bice nadam se..
 
Pozdrav svima

Zovem se Steva iz Backe Palanke sam. Interesuje me kunicarstvo, kunice sam poceo drzati pre dva meseca i drzim ih za svoje potrebe, volim rasu novozelandski beli. Na forum sam naleteo slucajno i sto se tice teme kunicarstvo sve sam procitao i nasao puno korisnih saveta, vidim da se lepo druzite pa resio da Vam se prikljucim. Inace imam jednu zecicu novozelandskog, i tri male zecice ( 3 meseca ) potomak od te zecice. Toliko za sada.
 
posto sam duze vremena na stranicama a nisam se predstavio(izvinjavam se)evo i da to uradim,zovem sladjan iz okoline pozarevca majilovac tacno,bavim se ovcarstvom,trnutno imam dve rase sarol i teksela,imam nesto bergamo koje nisu pod papirima,poceo sam satime kao hobi pre par godina,danas je stado mlogo vece i ozbiljnije se radi,pozdrav svima
 
Evo i ja da se predstavim... zovem se Milan.. iz Dolova sam... student informatike i bavim se poljoprivredom... ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh