Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav vredni poljoprivrednici, nadam se, moje buduce kolege,
pratim vas vec neko vreme i evo pridruzio sam vam se, registracijom. Zovem se Goran, iz Zemuna sam i do sada nisam imao iskustvo u poljoprivrednim poslovima. Gajim ljubav prema toj oblasti, narocito stocarstvu i spremam se da zapocnem farmersku proizvodnju (kozarstvo-ovcarstvo-peradarstvo?).
Imam imanje, poljoprivredno domacinstvo u okolini Paracina, na padinama Juhora, sa 12 ari placa,(zgrade, stala, ekonomsko dvoriste) i u nastavku, pregradjena basta i vocnjak 10ari. Mislim da je to funkcionalno i dovoljno za skroman pocetak.
Vase iskustvo i saveti ce mi mnogo pomoci, i vec su, da bude sto manje gresaka i promasaja na pocetku. Nadam se vasoj podrsci i zahvaljujem se unapred svima, Goran - tronic
 
evo da se i ja predstavim,ja sam Dejan,iz okoline sam Kučeva kod Požarevca,bavim se svačim pomalo al vidim da se ovako više ne može pa sad prikupljam informacije po internetu.Toliko za sada pozdrav svim forumašima.
 
Zdravo svima ja sam Laslo iz ST. Beceja bavim se ratarstvom uzgajam soju ,kukuruz,suncokret ,donedavno i repu ali vise ne.nadam se ugodnom druzenju na forumu. :ppozdrav:s
 
Pozdrav za sve clanove foruma. Ja sam Steva stalno pratim forum, i kako sam od skora poceo i ja da cuvam ovce i koze, na forumu sam nasao mnogo korisnih saveta koji su mi dosta pomogli.
 
dejanriskic@gmail.com je napisao(la):
evo da se i ja predstavim,ja sam Dejan,iz okoline sam Kučeva kod Požarevca,bavim se svačim pomalo al vidim da se ovako više ne može pa sad prikupljam informacije po internetu.Toliko za sada pozdrav svim forumašima.
Zdravo bio zemo i dobro dosao. :D
 
Pozdrav! Ja sam Nesa iz Rabrova,poljoprivreda mi je dodatni posao kojim se bavim oko 4 godine,obradjujem oko 5 ha zemlje.Inace posto sam relativno mlad u ovom poslu a nisam imao od koga bas puno da naucim nadam se da cu uz pomoc svih vas unaprediti svoje znanje o ratarstvu a i svinjarstvu kojim planiram da se bavim malo ozbiljnije. Za sada toliko unapred hvala i pozdrav!!!!
 
hvala na dobrodoslici!!! ja se zovem Zoran iz Macve sam selo Uzvece bavim se poljoprivredom stocarstvom i ratarstvom obradjujem oko 14 hektara zemlje,sejem kukuruz,lucerku,jecam,psenicu,soju,od stoke drzim sve po malo sto znaci krave ,bikove ,imam krmace i od njih gajim tovljenike .... pozzzzzzzzzzzz za sve na forumu
 
steva80 je napisao(la):
Pozdrav za sve clanove foruma. Ja sam Steva stalno pratim forum, i kako sam od skora poceo i ja da cuvam ovce i koze, na forumu sam nasao mnogo korisnih saveta koji su mi dosta pomogli.
Dobro doso komso :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh