Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zaplanjac je napisao(la):
ajde i ja da se predstavim....Zaplanjac iz Nisa...ovde sam da bih poceo da se bavim nekim poslom u oblasti poljoprivrede, stocarstva , zivinarstva. Mozda ovde nadjem dobru ideju...ko zna? :D
Ako budeš uporan nešto ćeš pronaći. :haha: :haha:Hi.
Dobro došao - :ppozdrav: :ppozdrav: obavezno a ko se ljutiš nema problema ::vino::ZNam voliš crno
 
Pozdrav svima, Ilona sam iz grada Temerina zasad drzim zivinu za svoje potrebe i nadam se da cu naci nesto za dupunsku delatnost u svakom slucaju nasla sam puno korisnih informacija na sajtu.
 
Zdravo svima,
Ja sam Marko iz Arilja... Kunici su moj hobi (pored pasa,prepelica,papagaja i td.). Pa sam posetio ovaj forum po nagovoru druga i nisam se pokajao... SVima sve najbolje,lep pozdrav... :D
 
Pozdrav svima! Ja sam Dejan iz Brestovca, iz hobija se bavim pcelarstvom, kunicarstvom, golubarstvom, vinogradarstvom a na malom poljoprivrednom posedu bavim se ratarstvom i imam dva kucna ljubimca Lea, posavca, i Betu, terijerku.
 
Pozdrav svima!Ja sam Darko iz Sedlara kod Svilajnca!Bavim se stocarstvom,ratarstvom,povrtarstvom...
tj.SVASTAR,nazalost,ali to nam je surova realnost!Posedujem oko 9 ha zemlje,osnovnu mehanizaciju,
od zivotinja gajim goveda,svinje,ovce...Za sada toliko,a vremenom i vise u odgovarajucim temama.
 
Ćao ja sam Refo iz Novog Pazara,nisam poloprivrednik ali me mnogo interesuju brojne teme u vezi poloprivrede.Nadam se da će nam druženje biti interesantno,posebno meni koji želim da obogatim svoja znanja iz ove oblasti-poljoprivrede. Ćao !!!
 
Pozdrav svima,zovem se Goran Rakovic iz Kraljeva.Kako bih ja u sali rekao za sebe,ja sam seljak u pokusaju.Zelim da naglasim da mi je drago sto sam deo ovog sajta,bolje receno deo ovih dobrih ljudi i nadam se da cu jos vise obogatiti svoje znanje i posavetovati se sa svima vama.Pozdrav svima.
 
Zdravo zovem se Mladen, Tuzla BIH. Student sam Elektrotehnike, a iz hobija se bavim svim i svacim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh