Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radovan, okolin Novog Sada, radim 9 jutara zemlje i lanac sume.
Voleo bi da zasadim kvalitetno drvece u sumi, sada je bagrem i grab, pa neka raste....
 
prometal muncan je napisao(la):
Pozdrav svima, ja sa Marin iz zrenjanina, radim malo zemlje sto je ostalo od dede, a ovako sam sam svoj majstor, vise volim da radim mehaniku, oko kombajna i traktora, i volim inovacije u poljo mehanizaciji.
Dobro došao, i okači neku sliku od inovacija da vidimo i mi šta si smislio i napravio. Poz i lep boravak na forumu.
 
Poštovanje forumaši, evo i ja da se predstavim, zovem se Aleksandar, dolazim iz Novog Bečeja i bavim se isključivo ratarstvom. Toliko za sada od mene :spavam:
 
Bilo je negde ispod 4.800 registrovanih članova kada sam zadnji put poželeo dobrodošlicu, a sada vidim da je skoro 5.800 registrovanih, što znači da pozdravljam i želim dobrodošlicu za 1.000 novopristiglih forumaša.
Posebna dobrodošlica damama :cvetic: i pozdrav starim forumašima !!!

:ppozdrav:
 
Pozdrav svim forumašima,da se predstavim i ja izvinite. sa zakašnjenjem zovem se Jon iz Lokve.Bavim se ratarstvom sejem na 80% povrsina soje.Toliko za sada od mene :D
 
Lepo je videti ove cifre! Jos je bolje sto se uvek moze nauciti po nesto! Pozdrav za sve nove i stare u cafe-u :ppozdrav: !
 
m mirko m je napisao(la):
Pozdrav svim forumasima zovem se Mirko imam 30g. zivim u Padini (juzni banat) odavno pratim forum sad sam posto i clan pa red je da se prectavim bavim se poljoprivredom ,retarstvom ozenjen sam otoc dva sina od mehanizacije posedujem : trektor Yto 904 kombajn Far m900 sa tri uredaja dve
Zmajenke tanjiracu consum maju 6r i ostalu potrebnu mehanizsciju...
Dobro nam došao Mirko :ppozdrav: :D ::svaka cast::
 
bok ja sam mirek pokraj zagreba, bavim se svim i svacim, zelim svima lep pozdrav!! mali sam poljoprivrednik imam 2 traktora..i imam 22 god.. :D :D :D ::super:: ::super:: ::000::
 
Pozdrav svima. Nekoliko mjeseci čitam forum i moram priznati da je prava poljoprivredna enciklopedija. Svaka čast.
Luka, Sarajevo.
 
ajde i ja da se predstavim....Zaplanjac iz Nisa...ovde sam da bih poceo da se bavim nekim poslom u oblasti poljoprivrede, stocarstva , zivinarstva. Mozda ovde nadjem dobru ideju...ko zna? :D
 
pozdrav ja sam Sinisa Mali iz kucure idem u poljoprivrednu skolu u futog pa sam se zato i registrovao ovde. forum vam je extra i imate puno korisnih saveta..pozdrav svima....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh