Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro došli novi članovi :cao:
 
Pozdrav i postovanje svima na forumu.
Kao sto se vidi iz mog nick-a zovem se Jovana ,84.god. Trenutno nezaposlena,veciti student, s tim sto sam provela par godina preko okeana,sad sam kuci u KG-u,cekam neke odgovore za posao a ako ne videcu da do leta nadjem projekat od starih i napustenih kuca u Sumadiji ili neku drugu lokaciju da renoviram i napravim mali pravi ranc i pocnem sa ruralnim seoskim turizmom i uzgajanjem povrca i/ili zacinosko bilja.
Moj deda zivi blizu KG-a ali to je bas prigradsko naselje,jeste da je to imanje,ja bi ipak isla malo dalje u prirodu da bude daleko od grada a ipak blizu... zivela sam u srednje ruralnoj oblasti u Americi tako da sam uzivala...ali o tom potom,za sad citam sve ovo ,pratim teme ,edukujem se...i skupljam informacije o starim i napustenim imanjima i njihovim lokacijama i mogucnostima za razvoj tih delova jer ipak za to sam bar srednju skolu zavrsila i nesto fakulteta...
Da ne duzim pricu,unapred se radujem svim pricama i predlozima i ucenju i dace Bog i ksoroj saradnji sa Vama ovde. :ppozdrav:
 
Dobro došla Jovana :cao: nadam se da ćeš ovde pronaći puno toga što te zanima,a onda da ti se planovi ostvare :ppozdrav:
 
Pozdravljam sve nove članove i korisnike.Svakim danom nas je sve više i nije čudo da je sinoć oboren rekord u broju prisutnih u datom trenutku.Svakim danom po nekoliko novih članova.To je dokaz da je forum OK ::svaka cast::
 
Pozdrav svima, ja sa Marin iz zrenjanina, radim malo zemlje sto je ostalo od dede, a ovako sam sam svoj majstor, vise volim da radim mehaniku, oko kombajna i traktora, i volim inovacije u poljo mehanizaciji.
 
Zdravo ja sam Sale i nov sam na forumu iako sam dosta bio prisutan kao gost, tek sada sam se registrovao jer mi je potrebna neka mala pomoc i da podelimo druga iskustva :)
 
Pozdrav svima, ja sam Csaba iz okolina Bačke Topole bavim se poljoprivredom radim 30 ha zemlje za sad toliko....POZDRAV
 
prometal muncan je napisao(la):
Pozdrav svima, ja sa Marin iz zrenjanina, radim malo zemlje sto je ostalo od dede, a ovako sam sam svoj majstor, vise volim da radim mehaniku, oko kombajna i traktora, i volim inovacije u poljo mehanizaciji.

Pozzz komšija i želim ti dobrodošlicu na forum :ppozdrav:
 
prometal muncan je napisao(la):
Pozdrav svima, ja sa Marin iz zrenjanina, radim malo zemlje sto je ostalo od dede, a ovako sam sam svoj majstor, vise volim da radim mehaniku, oko kombajna i traktora, i volim inovacije u poljo mehanizaciji.
Pozdrav iz Bašaida.
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
prometal muncan je napisao(la):
Pozdrav svima, ja sa Marin iz zrenjanina, radim malo zemlje sto je ostalo od dede, a ovako sam sam svoj majstor, vise volim da radim mehaniku, oko kombajna i traktora, i volim inovacije u poljo mehanizaciji.
nvala komsija
Pozzz komšija i želim ti dobrodošlicu na forum :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1295984718[/time]
_________________________________________________
kiraj je napisao(la):
prometal muncan je napisao(la):
Pozdrav svima, ja sa Marin iz zrenjanina, radim malo zemlje sto je ostalo od dede, a ovako sam sam svoj majstor, vise volim da radim mehaniku, oko kombajna i traktora, i volim inovacije u poljo mehanizaciji.
Pozdrav iz Bašaida.
pozdrav za cika Lazu
 
prometal muncan je napisao(la):
Pozdrav svima, ja sa Marin iz zrenjanina, radim malo zemlje sto je ostalo od dede, a ovako sam sam svoj majstor, vise volim da radim mehaniku, oko kombajna i traktora, i volim inovacije u poljo mehanizaciji.

:ppozdrav: my men :ppozdrav:
 
Vlado 97 je napisao(la):
Zdravo...Ja sam Vlado iz Padine novi sam na forumu...Peto1 (urednik)mi je rekao da procitam pravila foruma i da se predstavim u rubrici za nove clanove...
Dobro došao na forum. Još jedan Padinac na forumu. :ppozdrav: ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh