Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pzdravsvim forumasima,ja Sam Petra iz Ribara,okolina Jagodina,...Imam 20god i bavis se tovom bikova i tovnim pilicima........Nada se da cu ovde saznati nesto novo do starijih kolega. :ppozdrav:
 
Pozdrav forumašima, moje ime je Franja Santo i radim za MK commerce

Nadam se da ću ovde uspeti da razmemnim iskustva i steknem uvid u neka Vaša razmišljanja o temama vezanim za silose i izgradnju silosa.
 
Pozdrav svim clanovima i prijateljima foruma!
Zovem se Ivan iz Sakula sam a u Banatu,poljoprivrednik sam i obradjujem oko 100 lanaca zemlje.Od mehanizacije posedujem skoro sve sto jednom paoru treba(bice slika),interesuje me poljo tehnika,ratarska i povrtarska(beli luk) proizvodnja!
Zahvalio bih svima koji daju korisne savete na ovaj forum jer zaista se mnogo toga nauci,potrudicu se da svoje znanje i iskustvo podelim sa forumasima.
 
Zdravo svima zovem se Vasa iz okoline Panceva sam tacnije jedno selo Omoljica koje je poznato i po ZISEL-u bavim se paorskim poslovima ima nesto od mehanizacije, neke od fotografije cu staviti ovih dana veliki pozdrav za sve forumase
 
Evo da se predstavim da ne dobijam kritike, zovem se Bole iz Vrsca, imam Djuru Djakovic 1620, i svu ostalu mehanizaciju, koja ide uz to. Vidim da se vode interesantni razgovori oko ovih ljutih masina, pa sam eto hteo da se pridruzim i ja u diskusiji, da pomognem sa nekim savetom, a i vidim da ima dosta korisnih informacija koje su meni potrebne. Sto se tice Djure Djakovica imam dosta iskustva pa ako nekom nesto treba nek se javi na PP.

Pozdrav svim poljoprivrednicima i ostalim drugarima.
 
evo da se predstavim i ja,zovem se dalibor,iz golupca sam,fatam ribe :bravo: :bravo: :bravo:,pa ako vam treba neki savet oko toga tu sam ::svaka cast:: ::svaka cast:: a ima i korisnih informacija da pokupim i ja,posebno tamo gde su vam oni recepti kulena,kobaja......toliko od mene...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh