Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo ja sam Đuro, inače sam iz okoline Bijeljine u Republici Srpskoj . Zaposlen sam ali obrađujem oko 3 hektara zemlje, sijem kukuruz, pšenicu i planiram probati i malo soje da vidim jel ima šta od toga. Gajim svinje kako za sebe tako i za prodaju kao i brojlere od ove godine. Toliko za sada od mene, Veliki pozdrav svim Forumašima!
 
Pozdrav ja sam novi forumas.Zelim da cujem iskustva farmera pozitivna i negativna .
Imam parce zemlje i zelim da ga obogatim nekim vocem.Nisam bas skroz bez iskustva,ali treba cuti i sta drugi znaju .................
 
Dobrodosli svi novi clanovi naci cete sve sto vas zanima ovde i pregrst drugih kvalitetnih informacija koje bi mogle da vam koriste. A i u slucaju da nesto nema, odgovor na vas problem cete dobiti u najkracem mogucem roku (iz iskustva :)). I pozdrav za stare, samo da kazem da sam odusevljen aktivnoscu i kvalitetom postova odredjenih clanova. Hvala ljudi! :ppozdrav:
 
i ja da se predstavim. zovem se pavel . iz padine sam ( okolina pančeva) uglavnom se bavim gradjevinom. pa dalje svim i svačim. svidja mi se ovaj sajt . zbog razmene iskustva i dobrih saveta.
 
Ja se zovem Milan Rađelović iz Niša .Hobi mi je ribolova i vožnje motora.Volim prirodu.I volim ovaj sajt.
Imam vikendicu blizu grada pa tamo idem stalno leti.
 
Đuro 70 je napisao(la):
Zdravo ja sam Đuro, inače sam iz okoline Bijeljine u Republici Srpskoj . Zaposlen sam ali obrađujem oko 3 hektara zemlje, sijem kukuruz, pšenicu i planiram probati i malo soje da vidim jel ima šta od toga. Gajim svinje kako za sebe tako i za prodaju kao i brojlere od ove godine. Toliko za sada od mene, Veliki pozdrav svim Forumašima!

pozdrav komšija :ppozdrav:
 
Pozdrav :ppozdrav:! Ja sam Hrvoje, živim u okolici Sv. Nedelje, Hrvatska! Bavio sam se, i sad ponovno krećem s uzgojem kunića, također se bavim izradom inkubatora i ostali elektroničkih pomagala u poljoprivredi i šire. Ako nekome treba neki savjet nek mi se slobodno obrati.
 
pozdrav za sve forumase iz zemuna. super ste se organizovali, ja se ne bavim poljoprivredom, ali ste vi ovde toliko tema obradili da bih mogla bar iz hobija da pocnem da gajim cvece ili pecurke.
za sve koji vole [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GN2GE_SWRcY[/youtube]
 
Pozdrav svima,evo da se ukratko predstavim-nalazim se na padinama Fruske Gore obradjujem oko 10 hektara zemlje,od mehanizacije imam 539 i skoro svu mehanizaciju za njega,pokusavam da pratim savremene tehnike,koliko je to moguce i uvek nesti novo primeniti,za sada toliko i pozdrav svima.
 
Zdravo svim forumasima. Ja sam Milan iz Cacka imam 47g gajim kunice , nesto malo zivine , nemacke lovne terijere a uskoro i jap. prepelice . Clan sam drustva za odgoj i zastitu sitnih zivotinja Kosutnjak-Cacak i predsednik kunicarske sekcije ,inace sam profesionalni muzicar sviram harmoniku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh